Skocz do zawartości
Aniunia88

Komisy motocyklowe woj Śląskie GDZIE ONE SĄ??

Rekomendowane odpowiedzi

allegro ;P

w mikolowie ratka ma komis, no i przy wislance, przed zjazdem na tychy w strone katowic jest komis,

dodatkowo Sylwia w Damir-team ma jakies motocykle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na trasie mikołów - kobiur w miejscowosci GOSTYŃ jest komis , sosnowiec PIT STOP ul.kukulek 41 czestochowa przy DK1 tez jest (na placu z TESCO) i w Tarnowskich Gorach ale nie wiem dokladnie jaki adres tam jest aha jeszcze cinek motocykle w bukownie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W motofrajdzie w Kuźni Raciborskiej ma zawsze jakieś cbr-ki. Ja od niej brałem i jestem zadowolony, wizualnie wszystkie są w bardzo dobrym stanie ale zwykle przed dużym przeglądem więc pare stówek trzeba jeszcze władować. Motocykle ma importowane z Włoch. www.motofrajda.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na trasie mikołów - kobiur w miejscowosci GOSTYŃ jest komis , sosnowiec PIT STOP ul.kukulek 41 czestochowa przy DK1 tez jest (na placu z TESCO) i w Tarnowskich Gorach ale nie wiem dokladnie jaki adres tam jest aha jeszcze cinek motocykle w bukownie

W częstochowie komis przeniesionu z DK1 do miejscowości Dzbów (ale nie polecam motocykli od tego gościa, chamy, cwaniaki, ceny kosmos a sprzęt taki sobie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam MOTO-TOP w Krakowie na ul. Wielickiej, sprowadzają sprzety tylko z Niemiec. Ceny mają wyższe jak na allegro, ale kupujesz moto z gwarancją i przygotowane do jazdy.Kupiłem u nich już drugi motocykl, który także u nich serwisuję i jestem zadowolony, wiem że do Krakowa trochę daleko z Katowic, ale komunikacja publiczna w tamtą stronę jest dobrze rozwinięta i nie ma problemu z dojazdem. Podaję stronę salonu: www.moto-top.pl

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta