Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

AP MOTO Katowice


piko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Ode mnie też mają plusa, a nawet dwa, ostatnio wymienili mi sprężynę w napinaczu rozrządu, zrobione profesjonalnie i bezpiecznie dla silnika. Dużego plusa ma Artur za sprzedaż moto, kupiłem od niego CBR dla mnie pierwsze moto więc chciałem żeby kumpel mi ją ocenił ale sprzedający dokładnie pokazał na co zwrócić uwagę przy kupnie, opisał co było zrobione, minęło już trochę czasu i km od kupna i nic niezwykłego nie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja niestety jestem nie zadowolony wręcz w...ny banda  ( no brakuje mi tego słowa jak ktoś kogoś okłamał jak to jest ????)  nie dość że 2 razy jechałem na reklamancie to jeszcze wcisnęli mi kit że wymienili kosz sprzęgłowy moja wina bo sie nie zorientowałem że kosztuje w suzuki 2500 a podali mi cenę 900 zł. nawet z największym upustem nie ma możliwości taka być   oczywiście żeby nie było rozebrałem sprzęgło i jest oryginalne no i oczywiście dalej ma luzy na sprężynach pochłaniających drgania wiec panowie odradzam naprawy w tym warsztaciku  pozdrawiam wszystkich i radze lepiej omijać szerokim łukiem  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mirascichy napisał:

Ja niestety jestem nie zadowolony wręcz w...ny banda złodziei  nie dość że 2 razy jechałem na reklamancie to jeszcze wcisnęli mi kit że wymienili kosz sprzęgłowy moja wina bo sie nie zorientowałem że kosztuje w suzuki 2500 a podali mi cenę 900 zł. nawet z największym upustem nie ma możliwości taka być   oczywiście żeby nie było rozebrałem sprzęgło i jest oryginalne no i oczywiście dalej ma luzy na sprężynach pochłaniających drgania wiec panowie odradzam patałachów i złodziei pozdrawiam wszystkich i radze lepiej omijać szerokim łukiem .

Witam, 

Niestety nie przypominam sobie sytuacji, motocykla ani tego by ktoś wmawiał wymianę, ponieważ wysyłamy kosze do regeneracji. 

Kolejna sprawa to proszę nie nazywać mnie "złodziejem" ani "patałachem" ponieważ nie życzę sobie takiego obrażania. 

Mam nadzieję że autor ma więcej niz 15 lat i zdaję sobie sprawę, że są to pomówienia karalne. 

Pozdrawiam Artur Pabis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pogrozić sądami do sądu to raczej ja powinienem pójść ale szkoda mojego cennego czasu  a co do tego nieszczęsnego sprzęgła  ja sobie nie przypominam byś mówił o regeneracji a 2 sprawa ciekawe jak tego dokonałeś w 2 dni  po trzecie pól roku i znowu luzy na koszu mało prawdopodobne, niestety prawda boli najlepiej nie pamiętać dla mnie 1000 złotych to nie wiele i pisze tego posta bo może ktoś się trochę zastanowi przed daniem swojego motocykla do was .mam całe nagranie z tej waszej wspaniałej regeneracji tego kosza szczerze to nie wygląda by było regenerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja bujałem się z moto w trzech serwisach - sprawdzali, obiecywali i kasowali - a silnik jak się grzał tak się grzał . Oczywiście termostat też sprawdzali, wymienili płyn,opowiadali o tajemniczej mazi zaklejającej termostat. Jeden z "fachowców" już chciał się dobierać do pompy płynu - a wiecie gdzie jest. A w Ap-moto po prostu wymienili termostat i było ok. Są konkretni, nie opowiadają bajek, transport moto to też duży plus. Zawsze dzwonią jeżeli wychodzi dodatkowy zakres. Cen nie będę komentować  - wolę jeździć niż tracić pół sezonu na inne "serwisy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.