Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

AP MOTO Katowice


piko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zwykle bywa, jak coś ma się popsuć w motocyklu to tuż przed majówką:) Parę dni temu wjechałem moim fazerem w dziurę i niestety zaczęło mi lać z prawej lagi. No i zaczęło się dzwonienie po okolicznych serwisach. Wszędzie terminy zajęte na co najmniej tydzień do przodu.

W końcu oddałem fazera do AP Moto (Katowice, ul Hetmańska) - nowy serwis, nie znalazłem żadnych opinii na forach więc trochę ryzyka było, ale BARDZO POLECAM.

Jednego dnia oddałem, drugiego odebrałem. Pokazali mi co wymienili, jak wyglądały zużyte części, ceny baaardzo konkurencyjne (dużo niższe niż np. w boosterze czy ratce), super fachowa obsługa, miła atmosfera. Po prostu rewelacja!

Jak dla mnie szóstka z plusem! Zostaje stałym klientem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Siemanko,

Jak dla mnie 'very friendly' ;p Pierwszy raz oddałem sprzęta w celu przygotowania do sezonu, później niestety, do naprawy powypadkowej.. Tak jak wyżej ktoś pisał, robota zrobiona bardzo szybko i dobrze, do tego bardzo dobry kontakt z klientem, nie było problemów z dodzwonieniem się czy też odpowiedzią na maila, do tego wielki plus za ceny.

Osobiście bardzo polecam ten serwis, sam też pewnie jeszcze nie raz skorzystam ( choć mam nadzieję, że nie będzie to konieczne xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i ja tez sie doloze do pochwal :-)

moja milusia xj6 dostala od Panow z AP :

- smarowanie lancucha ( scottoiler - chyba jakos tak to sie nazywa ;-0 )

- manetki grzane

- gniazdo zapalniczki

- wskaznik biegow

Gosciu mnie od razu wyczul, zalozyl lepsiejszy jakosciowo towar i nawet sie na mnie nie wkur... za bardzo ! gratuluje cierpliwosci

aha - fajna historia - po odbior motorka podjechalem prosto ze szpitala autem. Po malym wypadku na baseniu ze zlamana szczeka, caly zadrutowany. Ustalilismy poprawna politycznie wersje dla mojej zony co ile kosztuje i ze przyjedziemy za 2h :-). Na wyjscie dal mi pudeleczko ze zdemontowanymi gratami i przez przypadek wsadzil tam kluczyk do Milusiej. Ja niczego nie podejrzewajac pudelko SIUP za siedzenie w megance i gonie do domu pokazac zonie ze zyje po tygodniu w szpitalu :-). 2 h pozniej wsiadamy do autka i jedziemy po Yamahe. Zona mnie wysadza na glownej, zawraca i smiga do domciu. ja sobie spokojnie wyluzowany ide do AP moto z radoscia ze polowica sie oddalila i teraz tylko ja i Milusia i smiganie do wieczora ( a lekarz mowil ze mam sobie moto z glowy na miesiac wybic - dziwny jakis czy co ? ). Wchodze, place, zegnam sie, ogolnie luz a tu ZONK. Nie ma kluczyka. Szef AP MOTO blady, jak powoli tez, ogolnie grzybnia...

a tu SURPRIZE - Szefo mowi do mnie - JADE CI PO KLUCZYKI, gdzie mieszkasz ? ja totalna schiza - mysle, Oszalal ? albo narkoza mi nie zeszla po operacji ? coz, mowie ze Siemianowice. Po chwili gosciu zniknal za zakretem na MT01 ( ale ma klang, miodzio) i 4-5 fajek pozniej wrocil z moim kluczykiem :-) ( niezle musial dawac swoja droga..)

tak wiec reasumujac :

MEGA WIELKI POZYTYW, MEGA WIELKI SZACUN, MEGA WIELKIE PODZIEKOWANIA, MEGA WIELKIE REKOMENDACJE

ps. Lewa w gore

ps.2 - a ja sobie za tydzien cierpien sprawilem fajne rekawiczki - nie pamietam co to za jedne, ale podobo dobre i na moja lape mi sprowadzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak dla mnie również to najlepszy serwis na jakim byłam, pełny profesjonalizm, nawet jak nie znają przyczyny usterki to dotąd drążą temat aż jej nie znajdą a nie ściemniają jak inni ;) Ceny też spoko, BARDZO MIŁA OBSŁUGA i pełne poświęcenie każdemu klientowi, nawet jak mają pełny garaż :)

POLECAM W 100% !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jak naprawiają, ale wiem jedno... z pewnością  ta firma obrosła już w piórka. Dzwoniłem do nich na komórkę po godzinie 18.00 chcąc umówić się na jakiś termin by przyjechać z motocyklem. Usłyszałem w telefonie tylko te słowa cyt " jak dzwonisz w sprawie firmowej to dzwoń w godzinach pracy" i dup mi słuchawką. Chyba gościowi się już w doopie poprzewracało od nadmiaru klientów, bo jeśli podaje się ten własnie numer na wszystkich reklamach w necie to albo go wyłącz po godzinach pracy, albo nie odbieraj wcale, a w ostateczności bądź bardziej uprzejmy. Tyle odemnie, napewno nie skorzystam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak naprawiają, ale wiem jedno... z pewnością  ta firma obrosła już w piórka. Dzwoniłem do nich na komórkę po godzinie 18.00 chcąc umówić się na jakiś termin by przyjechać z motocyklem. Usłyszałem w telefonie tylko te słowa cyt " jak dzwonisz w sprawie firmowej to dzwoń w godzinach pracy" i dup mi słuchawką. Chyba gościowi się już w doopie poprzewracało od nadmiaru klientów, bo jeśli podaje się ten własnie numer na wszystkich reklamach w necie to albo go wyłącz po godzinach pracy, albo nie odbieraj wcale, a w ostateczności bądź bardziej uprzejmy. Tyle odemnie, napewno nie skorzystam .

I tu się z Tobą po części nie zgodzę. Fakt jak już odebrał telefon mógł sprawę załatwić "po dzentelmeńsku"!

Ale z opowiadań znajomego mechanika ( żeby nie było nie z AP ) to niektóre osoby mają faktycznie nasrane w głowie z telefonami. I nie mówię tu o kryzysowych sytuacjach kiedy to trzeba kogoś odebrać np na lawecie. Ludzie potrafią dzwonić o nieludzkich godzinach, że o dniach wolnych i świętach nie wspomnę, więc też się czasem zastanówmy co robimy.

A telefon może ma jeden i dlatego z niego korzysta, takie ma prawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w sumie nie wiem jak robią moto ale pierwsze wrażenie moc

szedłem sobie nieznaną ulicą, patrzę drzwi. patrzę na drzwiach nalepka miejsce przyjazne motocyklistom. no to wlazłem nie wiedząc nawet dokąd i trafiłem do chłopaków z ap. parę minut sympatycznej pogaduchy, nie dali się zagiąć na niczym :P

wpadnę tam pewnie znowu jak będę w okolicy, w końcu napis na drzwiach zobowiązuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś w ostatnim czasie korzystał z ich usług? Zaczęli z super opiniami, potem różne, a teraz?

 

Jasssiu dzięki za odświeżenie tego tematu :) Zapomniałem podziękować chłopakom :)

 

Chciałbym podziękować AP MOTO za każdą udzieloną pomoc bez względu na czas. 

Przyjechałem z ulicy z prośbą o pomoc - doradzili fachowo , pomogli z problem i dzięki nim mogłem odbyć swoją wymarzoną podróż :)

Duży plus dla nich i śmiało mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś w ostatnim czasie korzystał z ich usług? Zaczęli z super opiniami, potem różne, a teraz?

 

Ja także dołączyłem do zadowolonych - robiłem teraz serwis przed zimowaniem: standardowo płyny + klocki. Wszystko w najlepszym porządku - jak cokolwiek wypatrzyli to był tel. czy robić. Następnie części do wglądu. Dobry kontakt, doradztwo i fachowe wykonanie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś w ostatnim czasie korzystał z ich usług? Zaczęli z super opiniami, potem różne, a teraz?

 

również potwierdzam dobre opinie.

 

Kontakt z chłopakami +

Ceny +

Czas +

Doradztwo +

Serwis +

 

pozdrawiam chłopaków przy tej okazji ,, Czerwone f4i sport z ADHD,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.