Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa myjnia bezdotykowa przyjazna motocyklistom


psmoku

Rekomendowane odpowiedzi

myjnia.jpg

Szanowni koledzy Motocykliści pragnę Was poinformować, iż w końcu udało mi się otworzyć myjnie bezdotykową, która mieści się w Tychach na ulicy Katowickiej 47 - firma Techcar. Ponieważ od małego jeżdżę na motocyklach i wiem jakie myjnie znajdują się na Śląsku chciałem, żeby myjnia ta była przyjazna także jednośladom, a przede wszystkim inna niż wszystkie mi znane do tej pory. Dlatego też wybrałem innowacyjny produkt niemieckiej firmy Washtec nieznany ze względu na cenę w Polsce, uważany za najlepszy w Europie zachodniej. Zeby nie zanudzać pragnę Was wszystkich zaprosić, żebyście wypróbowali wszystkie 6 programów mycia i zobaczyli jak naprawde można domyć motocykl (samochód).

Wkrótce otwarcie Stacji Kontroli Pojazdów (obiekt znajduje się na terenie myjni)!!!

Zapraszam Piotr N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy motocyklisci na myjni dorzuciłem stojaczek, kompresor (do przedmuchania mokrego lancucha lub ewentualnego sprawdzenia,uzupelnienia cisnienia w ogumieniu) smar do nasmarowania lancucha.....pozdrawiam i zapraszam !!!!!

PS. Warto wspomniec, że pierwszy program mycia dedykowany jest jednosladom - skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia znajdujace sie na silniku oraz na felgach....ponadto zmiekcza brud i odtluszcza nadwozie przed myciem zasadniczym. Sprawdźcie tez szczotke jest rewelacyjna - posiada konskie wlosie, ktore nie rysuje, ma wlasciwosci polerujace i nie przyjmuje brudu (poza tym caly czas automatycznie jest myta specjalna chemia) wiec spokojnie mozecie myc nia nawet kola i silnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.