Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RED ROUTE


Rekomendowane odpowiedzi

W tą niedzielę będę na krótkim łańcuchu u teściów :( a na razie jeszcze robię za pająka wykańczając ściany na przedpokoju.

Co te kobiety ze mną robią? Jak tylko robi się piękna pogoda, to ja muszę walczyć z chatą. Rozumiałbym gdyby kapało na głowę ale z nierówną ścianą się zżyłem i dobrze nam było ze sobą. Po co to zmieniać? :D

biedaku :lol: hahaha wykończą te baby :D zwiej im do Gwiazdeczki,u mnie Cię nie znajdą :D hahaha,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie Cię nie znajdą

Tego nie jestem stuprocentowo pewny. komórki się pozbyłem ale mam twardy sen - mogły mnie przecież jak psa zacipować. :(

Na razie lecę umyć sprzęta, bo w Częstochowie moje stare oczy ze zgrozą dostrzegły trzy truchła jesiennych muchów na kolektorze.

Ciałem musiałem te zwłoki zasłaniać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie miałam okazji z wami ostatnio pogadać

:):D:rolleyes: zwaliło mi się trochę roboty na raz,następnym razem zajmę się tylko wami :D:D:D A Dawid i tak ma minusa że się nie pożegnał <_< Pozdrowionka i do następnego :D

PRZYPOMINAM JUŻ W TĘ SOBOTĘ 30 KWIETNIA

' SILESIAN RUN 2011 TYCHY' -13:00 PLAC POD ŻYRAFĄ-PARADA MOTO-14:30 KONCERTY ZESPOŁÓW NA STARYM BROWARZE OBYWATELSKIM(ZAGRAJĄ DLA WAS 'SILVER SAMURAI',DROGA EWAKUACYJNA','KGB51)

DO ZOBACZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :):D :)nie noooo bić nie będę,haha,ale myślę że jakiś koncercik w którąś niedzielę to byłby niezły pomysł <_< Na kawkę zapraszam jak najbardziej :rolleyes: dawno się nie widzieliśmy i trzeba to nadrobić!!Pozdro dla chłopaków z zespołu!!!!!!!A DLA TYCH KTÓRZY NIE MIELI OKAZJI SŁYSZEĆ RABARBARU PODAJE LINKA

http://www.rabarbar.net.pl/ SĄ ZAJEBIŚCI!!!!!!!!!!!!A W UTWORZE 'MIEĆ CZY BYĆ' JESTEM ZAKOCHANA!!!!!!!!!!!!!

UFF...

Chętnie zagramy!!!

do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedziela swoją szosą ale ja Red Route nawiedzam "znienacka" :) Liczę na to, że Może kiedyś uda mi się wreszcie Gwiazdę zaskoczyć w czasie zmiany ciuchów cy cuś B)

Coś w tym jest, że kawoszugopopasy trwają coraz dłużej - wczoraj musiałem wracać w żółtych brylach, bo się jakoś tak zećmiło. Ciekawe kiedy przenocuję na oponach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ale zacząłem się lękać. Dziś mało brakowało i miałbym zaplatanie wąsów wykonane bez znieczulenia.

Nie wiem jak w tych kamyczkach znalazłbym swoją wargę z wąchami. :)

Dobrze, że zaplataczka pojechała zatankować i zanim wróciła zdążyłem ... spierdolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.