Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Radlin wita;-)


Larysa85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry.

Rozwijaj tą utajoną jeszcze pasję do Motóra, a na razie siadaj na sprzęty z tyłu za riderem i tego się trzymaj :D

Na sesję foto się piszę ino musi być rozbierana. Jak przyjdzie czas wymiany oleju w lagach, to zacznę skamleć :D

Ps. dementuję pogłoskę rozpowszechnianą przez VictoryMP. Jestem stary i brzydki, a dupę mam chropowatą. Lubię jeździć z prędkością 80-120, bo wtedy wiater wygładza mi zmarszczki (powyżej 140 obwisła skóra zaczyna furkotać - tego unikam).

Z nas dwóch, to ViktoryMP jest ten łabądź - ja robię za balkonowego smrola.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mongo balkonowe smrole też mają to coś :D

Nają, mają. Białe śmierdząco-żrące mają. Nawet Hamerait nie daje temu cosiu rady.

Poza tym bardzo lubią czarne, świeżo umyte Toyoty. Połazi, pazurkami poskrobie i potem wydziela to coś w takim miejscu, żeby było dobrze widoczne i trudne do usunięcia.

Harusiów póki co się boją i atakują tylko z powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...jeśli chodzi o kombinezon lepszy jest jedno czy dwu częściowy i pytam dziewczyny bo mi się podoba jedno ale jeszcze w takim nie jezdziłam-czy jest bardziej funkcjonalny niż osobna góra i dół czy nie ma różnicy...i butki z jakiej firmy są w miarę wytrzymałe i nie drogie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi, ja mam dwuczęściowy :angry: ale czasem zrzucam kurtke i..no właśnie i co z nią? albo zostawić albo pryzpięta do spodni wisi na pupie :)

Ja buciki ma Falco Syriusy- zadowolona jestem aczkolwiek zawsze mi sie marzyłu Sidiki mm.. ale ani jedne ani drugie do najtańszych nei należą.

Myśle ze rzetelnie doradzi Ci Sylwia z Damiru :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...jeśli chodzi o kombinezon lepszy jest jedno czy dwu częściowy i pytam dziewczyny bo mi się podoba jedno ale jeszcze w takim nie jezdziłam-czy jest bardziej funkcjonalny niż osobna góra i dół czy nie ma różnicy...i butki z jakiej firmy są w miarę wytrzymałe i nie drogie???

Witaj

Jeśli chodzi o kombinezon to ja mam dwu częściwy i moim zdaniem jest wygodniejszy i praktyczniejszy w użytkowaniu, bynajmniej ja jestem bardzo zadowolona.

co do butów to mam SIDI i śmigam juz w nich 3-ci czy 4-ty sezon.Są super, ale mają swoją cene.

najlepiej jechac do sklepu i przymierzyć rozne kombinezony czy buty i samemu ocenic w czym sie dobrze czuje.

Pozdrawiam i życze udanego zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.