Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

przykre


bros

Rekomendowane odpowiedzi

miałem nadzieje że nigdy nie bede musiał udzielać sie w tym dziale no ale niestety.wczoraj dowiedziałem sie że mój znajomy miał wypadek.podczas wyprzedzania auta najechał na kamień leżący na drodze i niestety wyleciał na pobocze.co gorsze motocykl poleciał za nim i lądując przygniótł go i pociągnoł dalej.w wyniku ciężkich obrażeń stracił noge.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nadzieje że nigdy nie bede musiał udzielać sie w tym dziale no ale niestety.wczoraj dowiedziałem sie że mój znajomy miał wypadek.podczas wyprzedzania auta najechał na kamień leżący na drodze i niestety wyleciał na pobocze.co gorsze motocykl poleciał za nim i lądując przygniótł go i pociągnoł dalej.w wyniku ciężkich obrażeń stracił noge.:)

Witam.Znam przypadek byłem dziś w szpitalu u szwagra a on leży obok niego. Fakt bez nogi:( Podziwiam go jes wesoły i dowcipny. Juz myśli jak przerobić biegi by moc jezdzic na moto. Zdrowia - szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadek miał miejsce na Bujakowie, było to już poźnym wieczorem, niestety nie wiem dokladnie czy jechał swoim gs-em czy bracika yamaha.

owszem to jest wypadek który miał miejsce w Bujakowie a dokładnie koło jednostki na tym chorym zakręcie i owszem jechał yamaszką z tym że to nie jest jego brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kapa odechciewa sie jezdzic....

A to niby czemu?

Jak czytam o tym, że puszka rozjechała pieszego, to ma mi się odechciewać chodzić?

Na wiele spraw mamy wpływ ale przecież nie na wszystkie.

Da mi życie w łeb, to się muszę podnieść i iść dalej, a jak da w łeb tak solidnie, że tafię do piachu - to już w sumie nie mój problem.

Tak czy siak trzeba iść do przodu. Kamuflowanie się w chałupie niczego nie zmieni, bo przecież ta chałupa może się zawalić.

Żyjąc pasywnie - wegetujemy, czekając biernie na to, co i tak musi kiedyś nastąpić.

Ja tam wolę mieć co wspominać jak już trafię diabłu do gara :)

Poza tym ten kolega stracił nogę i myśli jak rozwiązać problem zmiany biegów. Ma świadomość tego ile przed nim stoi przeszkód, które będzie musiał pokonać, żeby nauczyć się funkcjonowania w nowej dla niego rzeczywistości, a pomimo tego myśli pozytywnie i za to na bank podjadę zdjąć przed nim czapkę z głowy, bo to prawdziwy mocarz, a takich poważam i szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ten kolega stracił nogę i myśli jak rozwiązać problem zmiany biegów. Ma świadomość tego ile przed nim stoi przeszkód, które będzie musiał pokonać, żeby nauczyć się funkcjonowania w nowej dla niego rzeczywistości, a pomimo tego myśli pozytywnie i za to na bank podjadę zdjąć przed nim czapkę z głowy, bo to prawdziwy mocarz, a takich poważam i szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po stracie nogi to bym myslal z czego sie utrzymam,czy dostane rente i ile bedzie wynosic,o tym ,ze kaleka ma mniejsze szanse na zalozenie rodziny,o bliskich ktorzy by to przezywali bardziej niz ja,o tym ,ze podstawowe czynnosci jak pojsc sie wysrac czy cos ugotowac stana sie zajebiscie trudne w pizdu tego...ale chlopaczek ktoremu wspolczuje ma swoj swiat i swoje kredki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po stracie nogi to bym myslal z czego sie utrzymam,czy dostane rente i ile bedzie wynosic,o tym ,ze kaleka ma mniejsze szanse na zalozenie rodziny,o bliskich ktorzy by to przezywali bardziej niz ja,o tym ,ze podstawowe czynnosci jak pojsc sie wysrac czy cos ugotowac stana sie zajebiscie trudne w pizdu tego...ale chlopaczek ktoremu wspolczuje ma swoj swiat i swoje kredki

Nie jeden to takim wypadku by myslal gdzie sie powiesic i zapewniam cie ze on z tego powodu nie jest rowniez wesolkiem i te plany motocyklowe sa pewnego rodzaju ucieczka od mysli o ktorych piszesz.

Wazne by sie chlopak nie poddal, bo chociaz dotknela go tragedia to mozna "żyć" bez nogi i wegetowac bedac zdrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.