Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Śląskich Motocyklistów


mekus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

jak przystało na młodego, kulturalnego, okrzesanego, skromnego i szczerego Ślązaka (nie Niemca) chciałem się z wszystkimi Wami drodzy koledzy i koleżanki przywitać! Co właśnie czynie...

Jako, że właśnie poświęcasz drogi czytelniku swój cenny czas i czytasz me przywitanie, miast robić wiele innych pozytywnych i pożytecznych rzeczy, ograniczę się do minimum w opisywaniu siebie, co też jest mi na rękę. Jak? Powiem tylko że mam na imię Michał (dla niektórych Michał-elektryk), jestem z Bytomia i miesiąc temu rozpocząłem mój drugi sezon motocyklowy z moją towarzyszką Hornetą :( (taką nietypową bo głośniejszą i z dwoma dziurkami wydechowymi :( ).

Pewnie nie raz widzieliśmy się już na drodze i mam nadzieję że nie raz się jeszcze ujrzymy!

Pozdrawiam, szerokości!

mekus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze, jak to miło, że komuś się chciało odpisać :P

siema :D 900 czy zmutowana 600?

Ha! no właśnie nietypowa bo 600tka i z dwoma wydechami... no i troszkę starsza niż Twoja (tak po zdjęciu z podpisu oceniam) bo moja to początek "klepania" czyli 98' a u ciebie co najmniej 2004 tak? :D

witam :D no to jak się teraz pochwaliłeś to czekamy na zdjęcia wydechu ! :D pozdrawiam

Aż takie fajne nie są.. chyba :D Ale ładnie mruczą, i ogniem sypną jak trzeba, wrzucę kilka linków bo ogólnie uważam, że ciekawie po tej przeróbce wygląda, choć spotkałem różne opinie - sami ocenicie, ale to jutro bo dziś to nie bardzo mam jak..

Pozdrawiam!

mekus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witej Synku z sąsiedztwa. Mosz u mnie piwo za zdanie powyżej i do zobaczyska na trasie :D

Nie omieszkam skorzystać, bo piwerko to lubię. Swoją droga widzę, że mam też sporo "zapalonych" sąsiadów, aż wstyd się przyznać, że ostatnio pomyślałem, że nie mam już z kim jeździć...

No proszę już piwko zgarnął :D zainteresowałem się wydechem, bo ja mam serie, nie powiem wygląda ładnie ale wg mnie brakuje mu troszkę basowego pomruku ..

No cóż, ma się ten magnetyzm :D albo inaczej, kto nie ma szczęścia w kartach... ten piwa wygrywa, czy jakoś tak można by powiedzieć. Co do basowego pomruku to jakieś 20 minut temu przy smarowaniu łańcucha usłyszałem: "kurczę fajnie ci to pyrka", a pochwała z ust innego motocyklisty to już coś. Dodam jeszcze, że ten sam motocyklista po zrobieniu około 60 km moim motocyklem (gdzie standardowo dosiada CBRy) powiedział gdy zsiadł: "ale mi w uszach dzwoni" => zatem coś za coś.. pokaże jutro kilka fotek, a co mi tam, w końcu to mój temat! ;p

mekusku no moja juz po wiekszym liftingu :lol: mini łowieweczka nad lampą, UPS :D 2005 ale wydech jeden :D

Tak myślałem że to 2005 bo ostatnio się za takową oglądałem, nawet w tym samym kolorze. Trzeba przyznać, że linia się troszeczkę zmieniła, ulepszyli zawieszenie, i ogólnie skłamałbym bym gdybym powiedział że nowe to mi się mniej podobają :P Ale jak się nie ma co się lubi...

Wydech jeden a starcza, co za dużo, to niezdrowo...

Aha! Gwoli ścisłości, to "mekus" to uproszczenie - standardowo to przez "ś" na końcu wybrzmiewa, i tak, tak mi mawiają znajomi :D

Pozdrawiam!

mekus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Witam, witam....

Ja to dopiero jestem "zielona"....... Zapisałam się jakieś 30 minut temu, a już nabroiłam nieźle.....

Chciałam wszystkich grzecznie i najpiękniej przywitać, przeprosić za zamieszanie, jeśli będzie coś nie tak, to piszcie. (nie wiem nawet jak odpowiedzieć).

W tamtym sezonie kupiliśmy z mężem suzuki bandit, mąż prawko zrobił od razu, ja dopiero w tym roku 9jestem w trakcie). Ja chcę virago 525, ale jeszcze trochęChciałam "podowiadywać się o zlotach, imprezach motocyklowych. Mieszkamy w Katowicach. Na pewno wybieramy się do Częstochowy, Tychów i Mikołowa.

Pozdrawiam i Dzięki za wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę Ślązaka ( nie Niemca ) :)

ładne powitanie . Życzę owocnego korzystania z Forum.

Pozdrawiam z Wodzisławia Śląskiego

Syla

A dziękuję! Starałem się ;)

Hm teraz mam dylemat powitaniowy. Nie wiem czy najpierw witać płeć wprost przeciwną czy starszego służbą :D

Salomonowo będzie chyba - a witejcie ziomki zmotoryzowane :D

No właśnie kolego nie do końca ogarnąłem (także kolejność dowolna) bo chyba ktoś mi się tu pod temat dopiął z powitaniami, ale witamy, witamy, ja się nie obrażam w każdym razie.

Do czego zmierzam - bo wspominałem postów temu dwa czy trzy, że wrzucę zdjęcia 'mojej', i z lekkim opóźnieniem, odrobinę niechętnie (bo są kolorowe i nic nie przedstawiają - czyli totalnie nie tak jak bym je widział ;)) ale dołączam trzy linki poniżej.

Nota dla spostrzegawczych - tak, zdjęcia są zrobione w zeszłym roku - (bo oczywistym jest, że w tym jeszcze tak nie kwitnie), ponadto opona jest szersza od standardowej - zgadza się, i zgadza się również to że w tle jest widoczna pościel, kawałek wychodka, a tablice są chamsko zamazane za co przepraszam :)

DSC00203.JPG

DSC00199.JPG

DSC00197.JPG

Pozdrawiam!

mekus

P.S.

Rozumie, nie każdemu się podobać to musi. Dla mnie jest troszeńkę inny przynajmniej...

Edytowane przez .:BadMan:.
poprawiłem linki do zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.