Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

no jak chcesz to wpadnij do mnie pod chałpe :) ja teraz ide troche poczyścić maszynę :) polatamy delikatnie w koło komina jak coś info na PW podeśle. Od Gliwic jakieś 10 km w stronę mikołowa pasuje ?  

 

No szkoda że sie nie odezwałeś :( polatałem po katowicach i okolicach ale sam :( pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pracuje ciezko :) do 14. ale zostane chyba przy tym sharku s700s za 650 w tym malowaniu spokojnie ogarne. Co do soboty to na ranem musze byc w Łodzi wiec dopiero ok.15 podjade na muchowiec

Jak cos kupisz to napisz :)

kupiłem jak chciałem http://www.nolan.com.pl/index.php/oferta/15-nolan/24-n104-evo, z malowaniem storm 16

nie jest tak miękki jak multitec, siedzi na gruszce ładnie dopasowany i jest o niebo wygodniejszy od C3Pro.

mega ogarnięta sprzedaż, już wcześniej wynegocjowałem fajną cenkę, a jeszcze dostałem dodatkowe pół baku upustu na wachę :D

ogólnie - zadowolony, a o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny ale szczekowiec i cena 1100 dlamnie zaporowa mam max 750 :) wiesz jak to jest rodzina dom samochody a na koncu moja hania :) mialem oferte na forum za S700S 650 zl.malowanie Lab to chyba przy nim zostane :) jutro wpadne na sosnowiec z ciekawosci zobacze co maja na tym bazarze moto. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie się pośmigało w sobote z kumplem ale dostałem piany jak koleś z passata srebrnego kombi rej. SK. oblał mnie chamsko płynem do spryskiwacza koło praktikera  ( miał chyba specjalnie ustawiony wylot na prawo ) bo miałem całą mokrą szybę i lewą stronę kombika  :) auta stały przed światłami a ja jechałem z 10kmh środkiem - myślał że nie widziałem które auto ale miał pecha bo widziałem bardzo dobrze- oczywiście posypały się qr......y zajechałem mu drogę i " prosiłem" żeby się zatrzymał  udawał głupiego, mówiąc że się nie zatrzyma bo jedzie do domu :)

pozamykał szyby - dołączył kumpel a on udawał że nas nie widzi i nie patrzył na mnie - jechałem koło niego aż na zjazd na Skoczów . Trochę mnie puściło i zostawiłem go może i dobrze bo jakby się zatrzymał na pewno byłyby problemy potem :) 

Jestem często w Katowicach mam nadzieję że kiedyś  jeszcze go spotkam. Jakiś zawistny ku.......as 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie się pośmigało w sobote z kumplem ale dostałem piany jak koleś z passata srebrnego kombi rej. SK. oblał mnie chamsko płynem do spryskiwacza koło praktikera  ( miał chyba specjalnie ustawiony wylot na prawo ) bo miałem całą mokrą szybę i lewą stronę kombika   :) auta stały przed światłami a ja jechałem z 10kmh środkiem - myślał że nie widziałem które auto ale miał pecha bo widziałem bardzo dobrze- oczywiście posypały się qr......y zajechałem mu drogę i " prosiłem" żeby się zatrzymał  udawał głupiego, mówiąc że się nie zatrzyma bo jedzie do domu :)

pozamykał szyby - dołączył kumpel a on udawał że nas nie widzi i nie patrzył na mnie - jechałem koło niego aż na zjazd na Skoczów . Trochę mnie puściło i zostawiłem go może i dobrze bo jakby się zatrzymał na pewno byłyby problemy potem :)

Jestem często w Katowicach mam nadzieję że kiedyś  jeszcze go spotkam. Jakiś zawistny ku.......as 

 

Jak zapamiętasz blachy to napisz na forum by inni na niego uważali. Ale widzę że podejście masz jak ja, mi tez ciężko odpuścić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajsze latanie(NOBO).

 

Faktycznie tu w Gliwicach chu....em pachnie, ekipa "na tor;)" jeździ... Jak można się kręcić w kółko (mój chomik tak robi), wydać kupę kasy i jeszcze się z tego cieszyć!! :D  :D  :D  :D

Pod koniec lipca był Berlin w planach, wyjazd na kawę... Nikt się nie dołączył...

 

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.