Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

no kiepsko to wygląda a motocykle sie marnują. jeśli jutro będzie tak jak dzisiaj to nie ma sensu, ja dzisiaj jeździłem (sic!) i z tapmalem żeśmy robili w motocyklu naciąg łańcucha, słyszałem że niedziela nie wszystkim pasuje. jeśli w ten weekend nie to w nastepny musi wyjsc na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jesli bedzie pogoda to 10:30. powiedzialem JEŚLI :-)...

nie myślę o długich max przejażdżkach ale gdzieś można się ruszyć.

jutro około 9:00 wstane i napisze co mysle o pogodzie.

zachecam też innych.

--------

zozol rozpylił jodek srebra i jest pogoda. tak więc śmiganie pod auchanem zbiórka o powiedzmy godzinie 10:40 (żeby wszyscy chętni dotarli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj stawili sie zozol, Syku (mam nadzieje żes sprawnie wrócił do domu i ze to był fałszywy alarm), kuba180 (dzieki za płytkę, oddam przy najbliższej okazji) i defQ. robi sie całkiem spora ilosc osób co mnie cieszy. tapmal, burnfeel, błażej87 i kilku innych mogliby dołączyć (jest szansa na zniżki na kebaby jak bedziemy smigac wiekszą grupą ;-) ). pozdrawiam wszystkich, dziekuje za jazdę i zachęcam do zamieszczania propozycji przejazdzek w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że wszystko "gitez majonez" jak mawia moja córka.

W sumie nic poważnego (chociaż w wieku ponad 80 lat to raczej wszystko jest poważne).

Za to zjadłem obiad a po obiedzie zabrałem żonę i zaliczyliśmy Nakło-Chechło w Tarnowskich Górach.

Poza tym że posiałem klucze ze stajni i muszę dylać do "liroja" po nowe zamki - to udany dzień.

Dziękuję wszystkim za przejażdżkę.

Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Grzsesiu z tego co widzę to ładnie latacie (niestety tacy ludzie jak ja tak piękne weekendy spędzają na uczelni :/ ) więc mam małą propozycję. Może w tym tygodniu tak po pracy (18:00-18:30) we wtorek lub czwartek można się wybrać w jakieś dziewicze tereny pogoda podobno ma być więc tylko chęci są potrzebne. Co Wy na to chłopaki???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z burnfeelem sie ugadalem pod leclerkiem na rybnickiej o godz 18 na latanie takie 30-60 min.

jak ktoś chętny dołączać (błażej87 był m in zainteresowany) to dawać znać na kom 508347229 albo bądźcie tam troszke wcześniej. o ile nie zepsuje sie pogoda (czyt. mokra nawierzchnia - wtedy z automatu anulujemy spotkanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chłopak z tego forum organizuje pokaz motocykli na festynie szkolnym dokładnie 11.06 potrzebuje troszkę chętnych , aby każdy dzieciak mógł poogladac moto i spotkać sie z nami . Wjazd na szkole około 16 ja i cider chcemy mu pomoc czy ktoś z was by sie nie dołączył???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która szkoła? Zdradzisz coś więcej.

Jeżeli będę sprawny (ja i Berta) postaram się przyjechać.

Nie wiem kiedy będę miał Bertę - stoi na serwisie w Tychach.

I nie wiadomo kiedy wróci bo chyba mają pierwszy raz do czynienia z takim przypadkiem.

Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.