Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

hej, no jeśli chodzi o ekipe to sie rozbiła w trakcie powrotu, zresztą jechaliśmy wszyscy dość amatorsko - nie było kapitana , nikt nie prowadził, nie bylo zamykajacego, w połowie trasy do czestochowy sie rozbiliśmy na światłach, ale nie słyszałem zeby ktos w powrocie nie dojechał, takze raczej wszystko w porzo.

a co do czechow moznaby pomyslec o ostravie. najlepiej 1 maja albo w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto by był chętny na ostrawę powiedzmy w niedziele 1 maja ?

Jestem za, dobry pomysł. Bliska trasa, winiet nie ma a piwo jak najbardziej:)

Piszcie skąd jedziemy? Może spod Auchan o 10 00?

BTW(Są również dwie super trasy w sumie blisko-ale tylko dla ciekawości podaję:

Jesenik CZ- góry, pętla ok 20km.

http://www.viamichelin.pl/web/Cartes?layers=0001&strLocid=31NDNhNjMxMGNOVEF1TWpJNU9UUT1jTVRjdU1qQTBOelE9

Droga 520 i 584 z Ziliny, Tvrdosin na wschód, też góry ale spokojniejsze:)

http://www.viamichelin.pl/web/Cartes?layers=0001&strLocid=31NDNhNzUxMGNORGt1TWpFNU16Yz1jTVRndU56UXdPQT09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym sobie pojeździł, czy do ostravy czy po gliwicach, generalnie to bardziej od tych opadow martwie sie tym wiatrem, bo dla mnie to gorsza makabra, ale w weekend przedluzony chetnie gdzies sobie pośmigam w okolicach Gliwic.

poza tym czy ktos jedzie do tychów na zlot 30 kwietnia? ja tam bede i jak ktos z Gliwic jedzie to mozemy razem pojechac. pozniej sie troche odłącze bo to moje rodzinne miasto wiec pewnie znajde jakis kumpli albo do rodziny pojade ale generalnie w jedna strone jade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to jak macie takie wyjazdy to co wam szkodzi tutaj je ogłosic, o ile nie chcecie jeździc hermetycznie we wląsnym gronie to na pewno ktos sie na takie przejazdzki by załapał. poza tymjest złot złotej kaczki w toszku i ja mysle ze na ten zlot to juz pogoda sie wyprostuje wiec i tutaj zapraszam ludzi do wspolnego wypadu na to wydarzenie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to jak macie takie wyjazdy to co wam szkodzi tutaj je ogłosic, o ile nie chcecie jeździc hermetycznie we wląsnym gronie to na pewno ktos sie na takie przejazdzki by załapał. poza tymjest złot złotej kaczki w toszku i ja mysle ze na ten zlot to juz pogoda sie wyprostuje wiec i tutaj zapraszam ludzi do wspolnego wypadu na to wydarzenie,.

Wiesz czy większa grupa tym lepiej o Toszku też myślałem ale nie wiem jak kumple jak ja mam wolne to oni robią albo na odwrót a jak już mamy okazje się spotkać to pogoda spier!!!! nam plany :P ,jak będziemy coś planować dam ci znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.