Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja z miłą chęcią się podepnę na wieczorne latanie z kumplem kołujemy na KLE-kotach ale czym więcej tym lepiej,tylko niech wróci pogoda bo trochę zimno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Burnfeel ja zostawilem kom w domu, po godz 16 do ciebie zadzwonie zeby sie ugadac, jakby co to pod leclerkiem na rybnickiej takie dobre miejsce spotkania jest, godzina do ustalenia , mi pasuje 18 a nawet wczesniej, jesli ktos moze o 19 to mozna pozniej podjechac drugi raz pod leclerca i sie musi dołączyć. dzisiaj sie wypogodziło wiec powinno byc ok.

jakby co mój nr tel 508347229 , mozna dzwonic około 17.

pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no w sumie to jeden z niewielu minusów kombika, ze nie mozna pod niego załozyc ciepłego swetra, mnie było nawet ok jesli chodzi o temperature, również dzieki za jazde, robi sie coraz wieksza ekipa, śmigało 4 ludzi a czekamy na wiecej, no i oczywiscie jutro o 9 zbiórka na shellu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam chętnie bym się kiedyś z wami przejechał, mam gsx 1400 ale bardzo spokojnie smigam... (Chyba bo zegarów brak :)) robi sie coraz cieplej wiec jak byscie chcieli kiedys przygarnac sierotke co nigdy w grupie nie jezdziła to chetnie skorzystam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma sprawy, jutro jedziemy na Częstochowę, zbiórka pod shellem na godz 9 rano, a tak poza tym to jak to bez zegarów?

tutaj czesto ogłaszam jakies zbiórki na wspólne jeżdżenie, juz kilka było , zazwyczaj po godz 17 , spokojna jazda, bez kozaczenia, kilka jazd juz sie odbyło. wystarczy sledzic watek no i samemu tez przeciez mozna ogłaszac chec i konkretna date/godzine smigania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie :) każdy może zaproponować dzień i godzinkę do polatania spróbujemy się dostosować :rolleyes:

Powodzenia jutro panowie w drodze do Częstochowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Alooooo. Do wszystkich. Nie zapomnijcie zabrać do Czestochowy jakieś pluszaki dla najmłodszych. To chyba najsymptyczniejszy wkład jaki możemy zostawić dla nich :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche sie działo w Częstochowie, do podróży dołączył Burnfeel z kolegą (później sie zgubili) i 3 osoby z Gliwic (Kuba, Asia /jako plecak/ i Grzegorz - nickow nie pamietam). ponadto cała rzesza bezimiennych i nie udzielajacych sie w tym wątku motocyklistów,

Niedługo będą kolejne jazdy, śledźcie wątki, sami ogłaszajcie jazdy i umawiajcie się.

Pozdrawiam i zachecam do dalszego śmigania

ILM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jutro nie dam rady , jestem wieczorem na katowicach, ale w czwartek około 18 szykuje jazde, także zgłaszać sie do mnie na priv chetni to bede podawał szczegół.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na 18 stawił się tylko błażej87, burnfeel ma złamaną reke, kuba180 nie ma kasy na bryne, tomashtt ,ma problem z motorem. ale generalnie było ok, miło cie było poznac błazej87,

pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widze ze szalejecie. tez sie pisze na smiganie. jesli ktos chcialby predzej,pisac:D

lepiej jezdzic jak jest jasno:D

dzisiaj sie wybieram na elektrownie w rybniku, wpadac jak Wam sie nudzi w domu:D

pozdroo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zordoon i rico dobrze jest miec kolejnych ludzi do smigania, obserwujcie wątek, sami zgłaszajcie propozycje etc. ja czesto jestem chetny pośmigać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No do grupy dołączył Rico, fakt pogoda była zabawna ale śmiganie sie udało, trzeba by pomyslec o jakims terminie z wyprzedzeniem gdzie wiecej osób by się pojawiło.

pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta