Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Fokus napisał:

Pogoda na weekend zapowiada się obiecująco. Ja również jestem zainteresowany przewietrzeniem moto, jednakże jakie ma być docelowe tempo przejażdżki? Nie oszukujmy się, demona prędkości nie mam i te przelotowe 115-120 da radę. Pytam by się nie pchać i stracić was na pierwszej prostej :)

 

 

Panie 120?? Tyle to na pierwszym biegu jadę :D:D

Może być EC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotr.mar73 napisał:

Rolo litości ja wiem że ten orlen nie podrodze  ale ja muszę mieć czas by dojechać do 10h :rolleyes:

 

Oj tam,oj tam 10 min różnicy masz:) To jest tylko propozycja. A w praktyce,to z ktorej strony bys nie jechał to i tak się tamtedy przejeżdżasz.Mnie to tam jedno gdzie podjade:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kej nyga !!! jedziemy sobota lub niedziela zbiórka na parkingu EUROPA CENTRALNA  godz. 10.00  bo widzę ze już kombinacje alpejskie robicie.

tylko trzeba dogadać czy jutro czy niedziela i prędkość max  110-120 jak komuś nie pasuje to nie jedzie PROSTE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pogoda na niedziele w Gliwicach: http://m.meteo.pl/gliwice/60 poczekamy na aktualizację pogody na icm i zobaczymy może zniknie całkiem deszcz lub może być w sobotę.

pogoda na niedzielę w KOPRIVNICACH - tam  gdzie jedziemy ma być niewielki  znikomy opad deszczu, temp. ok +10 https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Koprivnice/weekend/#2

 

17 godzin temu, Fokus napisał:

Dlatego pytałem :) Zatem zaliczę Chudów w weekend, tam zawsze ktoś jest. 

Dawaj Fokus nie pier**l  jedziemy i ch*j.  Ja mam nakeda i nie w głowie mi zap*erdalanie przy takiej temperaturze, a tym bardziej jadę ku*wa na wycieczkę a nie na wyścigi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć a ja zdrów choć zmokłem jak nieszczęście  z rękawiczek wodę wylewałem i nie będę się chwalił co jeszcze miałem mokre.:D Pogoda raczej kiszasta  więc jurto będe zalewał robaka trzeba czekać ale do jastrzębia na pożegnanie burej suki jadę mam wolne jka coś to dzwoń pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.