Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.02.2017 o 13:28, piotr.mar73 napisał:

CZeść pomysl dobry na początek a może wypad czechy do muzeum aut tatra ciut bliżej.

 

Jeżeli nic mi nie stanie na przeszkodzie, to chętnie dołączę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, piotr.mar73 napisał:

hej hej zabierzcie mnie też ze sobą choć pomysł z muzeum to wyszedł o de mnie ,ale uwaga jeżdze jak emeryt. 

 

Emeryt nie emeryt, zapniemy sztywny hol i do odcięcia... :D

A co do emerytów to w tamtym roku jechałem z takim co mówił ze on więcej niż 80 km/h to nie jeździ,a jak poczuł wiatr we włosach to go ku**a dogonić nie mogłem hehe :lol:

chyba że wziął Braweran i konar mu zapłonął hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, żużu napisał:

Jeździły w Dakarze jak jeszcze Dakar jeździł do Dakaru ;)

I takie mniejsze ciężarówki - jechali chyba na Daleki Wschód. http://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=IY8kNVlk&id=9AAF868CF5D73062C9A39053C383E4DE9A0CDDB1&q=tatra++muzeum&simid=608014512593897481&selectedIndex=56&ajaxhist=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni fajna pogoda nawinołem  już całe 180 km po jurze złoty potok olsztyn bobolice i okolice i teraz male pytanko gadaliśmy parę dni temu o muzeum tatry na czechach .Sobota ma być całkiem znośna może wybralibyśmy się wolnym kroczkiem kroczkiem w tamtym kierunku lub coś innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja bardzo chętnie w sobotę lecz zobaczę czy mechanik się wyrobi, bo jutro daję moją Suzi na wymianę łańcuszków rozrządu i takie tam, więc jutro napiszę co i jak.

A jak już te muzeum Tatry, to o której planujesz wyjazd ??? oczywiście jak pogoda dopiszę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na weekend zapowiada się obiecująco. Ja również jestem zainteresowany przewietrzeniem moto, jednakże jakie ma być docelowe tempo przejażdżki? Nie oszukujmy się, demona prędkości nie mam i te przelotowe 115-120 da radę. Pytam by się nie pchać i stracić was na pierwszej prostej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc zainteresowanym wyjazd niedziela miejsce spotkania do ugadania Fokus prędkość raczej spacerowa bez zapierdzialania opony się nie kleją więc raczej rozsądek ja będe  jechał z częstochowskiej wiochy wiec może na orlenie na skrzyżowaniu drug 78 z 94 zaraz przy rondzie jest ta stacja przed wjazdem na A 1??? :huh::huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.