Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj trochę kominy przepaliliśmy z MicKal - Chudów  Katowice Muchowiec Mikołów, ale zimno trochę jeszcze i strach na winklach, piasek po zimie itd. Co trzeba przyznać że kultura wśród kierowców chyba się poprawia bo w szczycie korki itd. a tu fajnie robią miejsce zerkają co jedzie jakoś tak miło-pewnie dlatego że początek i na razie mało jeździ moto :) . Mam nadzieje że następnym razem jeszcze ktoś dołączy :). MicKal kiedy przebijamy wydech? musi być ogień  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi było w miare przyjemnie pomijając wiatr heh ale musze przywyknąć. Kurcze ja moge nawet dzisiaj go przebić tylko brak narzędzi chyba spróbuje samym brzeszczotem to wyciąć i wyciągnąć by nie rozwiercać w końcu to tylko dziurkowana blaszka :) a Jasenik czy jak to tam sie pisze był ktoś ponoć fajbe winkle ale nie wiem czy bezpieczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak będziecie gdzieś lecieć chętnie się zabiorę. Znacie jakieś fajne winkle tak do 20-30km od Gliwic?

 

 

Myślałem jutro o Chudowie ale na razie zimno  i pada a trzeba by z psem iść  :P  Na razie z winklami trzeba się wstrzymać bo zimno, asfalt brudny, opony zimne - a jak kolega pisał Sośnica ale i w Katowicach zjazdy z Tychów na A4 z A4 na Załęże w prawo i lewo -  zawsze można coś tam poćwiczyć, potem chyba jest na Rudę Chorzów  i nawrotka na Katowice  ale to dalej tylko publiczna droga z barierkami czyli ogólnie bez szału.

 

MicKal właśnie może  trzeba go tylko wypiąć i zobaczyć jak to wygląda z przodu na wlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I tu i tu rozpoczęcie sezonu w Kato na Hucie od 9 rano a na Chudowie od 13, a pod Spodkiem zbiórka o 10:50 i wyjazd większej ilości maszyn na Chudów potem na miejscu jakaś parada wszystko w necie jest napisane i porobione wydarzenia na FB :)

Więc leci ktoś bo można razem podjechać i zobaczyć już wstępnie 3 maszyny z Gliwic jadą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.