Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Syku co ty tu mąciszl żadna grupa emerycka. Sa dwie grupy: ta z zaburzeniami nastroju albo z zaburzeniami lękowymi. Zaburzenia nastroju dzielą sie na depresyjne (za wszelką cenę chcą sie zabić) i maniakalne (są bullet i asfalt proof) . Druga grupa lękowa - "za szybko jadę, nie zejdą na kolano, za duża prędkość, nie zdążę wyminąc etc." Ja należę stylem jazdy do lekowej, syku trochę też, reszta tutaj na tym wątku to raczej dwubiegunowi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niedziele o 11 spotykamy sie na parkingu auchan na rybnickiej w Gliwicach.Kto chce niech przyjezdza.Tempo zawsze jest dostosowane do najwolniejszego.Jak się ktoś zgubi czekamy.No chyba ze jedziemy na winkle ale to tez do miejsca docelowego spokojna jazda a w czeskich górach kazdy jedzie jak chce i wg swoich możliwości.Sensei jak chcesz to przyjezdzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helouu

może coś w końcu o sobie napiszesz bo nie wiadomo czy przypisać Cię do "piesków Witka" czy też "dziadków"

LOL! xD

się porobiło... widzę że teraz ludzi klasyfikuje się według tego z kim spędzają więcej czasu, a forum przejęli ci co jeżdżą najmniej. Syku, zapomniałeś o grupie Martina, on też ma ,,swoją" ekipę (tych co nie jeżdżą do Czech).

To jest temat ,,do ludzi z gliwic" a nie kasting na ,,jazda z Sykiem" (btw. nikt by się tej jazdy nie doczekał), i każdy z Gliwic może się ustawić z innymi... Więc nie strasz ludzi, bo każdy kiedyś zaczynał - ty też, i ja też i jak poznawałem ludzi z forum to jeździłem jak pizda ( dalej tak jeżdżę ;) ale nikt się ode mnie nie odwracał. Tylko że ja w tym sezonie nakręciłem już ponad 10000 km, ale ciebie jakoś jeszcze nie widziałem ;p

Nie odpisuj, jak chcesz mnie pocisnąć to możemy się ustawić na jakiś race.

P.S. ja też zakładam SWOJĄ grupę - ,,jeżdżących tylko na kole":

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=506410586114021&set=a.312978645457217.73434.100002352535114&type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tilk e gdzie to ty widzisz zeby forum przejeli ci co jeżdża najmniej? poza tym liczysz jakoś sykowi ile i z kim jeździ? mysle ze płeć tutaj ma znaczenie i teraz będziemy się bili o to z kim ma niewiasta jeździć. i co to za hasło "jak chcesz mnie pocisnąc to mozemy sie ustawic na race"? a ja proponuje przed szkołą za śmietnikiem od razu jakiś fajcik. sieś podniecił przed kompem :-).

P.S. żeby nie było ja w tym sezonie dużo jeżdże ale sam, głównie zaczałem używać moto zamiast samochodu, a teraz leży w garażu i się szykuje do sprzedazy.

PS.II. Tilk co sie w koło stało?

P.S.III. Tilk jak tylko zrobie moto do konca to proponuje zebys razem ze mna i z sykiem pojechał na przejaźdżke i zobaczysz ze ludzie tu róznie jeżdżą i to jednak ma znaczenie kto jak jeździ. i nie odbierzemy ci tej niewiasty :-) nie martw się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tilk e gdzie to ty widzisz zeby forum przejeli ci co jeżdża najmniej? poza tym liczysz jakoś sykowi ile i z kim jeździ? mysle ze płeć tutaj ma znaczenie i teraz będziemy się bili o to z kim ma niewiasta jeździć. i co to za hasło "jak chcesz mnie pocisnąc to mozemy sie ustawic na race"? a ja proponuje przed szkołą za śmietnikiem od razu jakiś fajcik. sieś podniecił przed kompem :-).

P.S. żeby nie było ja w tym sezonie dużo jeżdże ale sam, głównie zaczałem używać moto zamiast samochodu, a teraz leży w garażu i się szykuje do sprzedazy.

PS.II. Tilk co sie w koło stało?

P.S.III. Tilk jak tylko zrobie moto do konca to proponuje zebys razem ze mna i z sykiem pojechał na przejaźdżke i zobaczysz ze ludzie tu róznie jeżdżą i to jednak ma znaczenie kto jak jeździ. i nie odbierzemy ci tej niewiasty :-) nie martw się.

Buahaha xD

No właśnie widać kto się podniecił... właśnie to nie ja liczę... i o to właśnie chodzi, płeć ma znaczenie, moto ma znaczenie i co jeszcze? Forum jest po to żeby się łączyć a nie dzielić. Ustawić na race znaczy się ścignąć

Możemy się ustawiać, i idę o zakład że moja laska objechałaby połowę z was na 125ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.