Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie będzie padać to na 100% jadę. Pewnie większość ludzi z forum też jedzie............ Jak co to zapodajcie miejsce zbiórki itp.. Jedynie uwaga dotycząca trasy. Unikałbym "Gierkówki". Raz, że nieciekawa to droga, dwa że niebezpieczna. Lepiej lecieć na STA, potem starą drogą na SCZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ostatnio mnie tu nie było ale żyje, mialem kupe spraw na głowie, motocykl pomalowałem, dzisiaj pierwsza przejażdżka z Tychów do Gliwic, wszystko zapomniałem co i jak :D. muszę poćwiczyć jeżdżenie zanim zrobie konkretny wypad. jutro do Czestochowy sie nie wybieram bo a)ma być zła pogoda, B) skrewiłem i nie mam ani przeglądu ani opłaconego OC. ale myślę ze jak pogoda zacznie dopisywać to zaczne sie udzielać na forum jak w tamtym roku.

w ogole widziałęm już w tvn dzisiaj ze "sezon sie zaczał". pierwsze ofiary są także trzeba uważać. widze tez nowe osoby tutaj , takie których w tamtym roku nie było, to super , im wiecej tym lepiej. jak tylko odwiedze garaż to zrobie fotki nowego malowania i wrzuce.

zozol sie do mnie odezwał z pytaniem o dłuższe wypady, ja jestem jak najbardziej za , kilka osób też wstepnie chciała taki 2-3 dniowy wypad zrobić , myśle zew tym sezonie przynajmniej z dwa takie wypady trza zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, przez 5 min krecenia rozrusznikiem dziwiłem sie ze nie startuje zapomniawszy o tym ze jest cos takiego jak ssanie :D. ale nie jest źle ,w sumie ta pogoda na czestochowe i tak nie wypaliła, a w sezonie jeszcze bedzie duzo zlotów, np ten złotej kaczki w toszku czy moze hells riders w tychach cos wymysla. jakby co to trzeba monitorowac forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my wczoraj Jesenik zaliczyli ;)

Er6n a widzialem Cie chyba na gadu, mialem Ci pisac ze jest rajza, ale jakos umknelo;)

Fajna pogoda sie szykuje w przyszlym tygodniu mozna by Jesenik zaliczyc? Zakopianke, Malopolskie, wiele ciekawych miejsc jest,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po powrocie z CRO proponuję wyjazd dwudniowy do Łagowa (lubuskie) ok 40 km od zielonej góry na północ, od świebodzina z 15 km na zachód.

lasy wokół, piękny teren a do tego autostrada na której będzie można odkręcić ;)

z gliwic do zielonej góry jadę autem 3h + 45 minut do Łagowa.

Trasa to A4 do A18, A18 na olszynę do zjazdu na Zary (DK27), DK27 do Zielonej góry, przeskok na S3 do świebodzina i kawałek w kierunku niemiec

Siedzę tu dzisiaj i jest fajnie ;)

I największego Chrystusa Króla zaliczymy (posąg świebodziński)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.