Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

ja odpadam ;/ moto nie poskladalem, ladne kredki mi wyskoczyly przy skladaniu. Jutro postaram sie na szybko go zlozyc, by jakos przejezdzic 2-3 tyg, pozniej streeta robie, wymienialem czache na stara dzisiaj, dopiero z spawania odebralem, no i kredki stelaz krzywy, zeby zalozyc lustra trzeba naciagac czache, na lewej stronie brakuje okolo 3-4 mm. Najgorsze ze nie widac gdzie ten stelaz strzelil, malo tego obdobiony gwint na stelazu, bede musial z srubami kombinowac. lampe do streeta dorwac to pal licho latwo bedzie, kierunki rowniez, ale z czego zegary? orientuje sie ktos czy z Bandziora podejda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może z kawy dadzą radę :blink:

co do zerwanych gwintów - kiedyś miałem problem - pomogły tuleje w postaci nitów.

Widziałem je ostatnio zdaje się że w LIROJU lub PRAKTIKERZE

coś w rodzaju nitów to nitownicy ale zamiast tego druta ściągającego nit było miejsce na wkręcenie śruby która go ściągała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

może z kawy dadzą radę :blink:

co do zerwanych gwintów - kiedyś miałem problem - pomogły tuleje w postaci nitów.

Widziałem je ostatnio zdaje się że w LIROJU lub PRAKTIKERZE

coś w rodzaju nitów to nitownicy ale zamiast tego druta ściągającego nit było miejsce na wkręcenie śruby która go ściągała.

Syku, jak te tuleje mniej wiecej wygladaja ? ;)

Ok juz wiem, sprawdzilem na aledrogo, pomysl super, tylko pewien problem nie mam gwintownikow, a trzeba najpierw przegwintowac by tuleje wsadzic;/

http://allegro.pl/tulejki-zerwany-napraw-gwint-m6-x-14mm-tulejka-i2205288340.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

pojde zobaczyc jutro za tym cudem, ale wczesniej sprobuje jeszcze, w stelazu mam 4 nakretki, mozna latwo sie ich pozbyc, wspawac nowe, dostalem wlasnie instrukcje jak w gsxfie sie stelaz prostuje, moze cos wskuram, u mnie jest ten problem ze gwintu za wiele tam nie ma, by klinowalo, to raptem nakretka w stelazu ;/

Poznym poludniem sobie moze polatam? :)

Dzieki Syku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.