Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytam sobie wasz temat,ale widzę,że przeoczyłem zakup nowej maszyny? masz dyche jaki rocznik? jak sprowadzę moto do Gl to na pewno się odezwę w temacie :D oczywiście tym razem nie planuje żadnego szlifowania,ale Jasenik mi się marzy. Moja narazie jeszcze czeka,trzeba pomalować i tylko kilka rzeczy sprawdzić tak dla pewnosci,reszta juz zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Panowie sezon uważam za otwarty... zrobilem dziś 150km z Martinem - to ten od supermoto, aczkolwiek w tym sezonie jezdzi juz na GSX600R bo go dziewczyna caly czas zostawiala w tyle na z750 hehe i mu siadlo na ambicje :)

takze jak tylko znow bedzie pogoda to piszcie czy ktos chetny na wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Panowie sezon uważam za otwarty... zrobilem dziś 150km z Martinem (...)

Nie ma jak organizacja - po fakcie.

Ja zrobiłem tylko rundę wokół "stajni".

Ziomale - dawajcie znać jak zamierzacie jeździć a nie po fakcie - jakaś "nowa świecka tradycja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Przepraszam Przepraszam... ja pisalem kilka postów wcześniej jak tylko będzie sucho i będzie +5 stopni wyjeżdzam... także zerkalem caly czas czy ktoś sie nie chce przylączyc...

a tak całkiem poważnie to racja syku... piszmy choćby kilka godzic wcześniej ze zamierzamy pośmigać to zawsze ktoś sie może przyłączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma ktoś z Was przypadkiem miejsca na jedno moje moto?? Mieszkam od niedawna w Gliwicach i nie mam gdzie motoru trzymać. Na razie biedak musi stać w Katowicach

lukeswirus trochę nam wyszedł poza temat - ale sam mu zaproponowałem aby się odezwał w naszym wątku. Dałem ciała, bo zaproponowałem mu (przedwcześnie) nieużywany garaż po ojcu. Wiec jak co - to wieszajcie psy na mnie za robienie offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle syku nie wiem czy pamiętasz jak sie spotkaliśmy najpierw w Zabrzu jak buty oglądałeś a potem w Gliwicach ? w sklepie byliśmy wtedy zamówić kurtkę i usłyszałem od pani sprzedającej zamówimy i będzie gdzieś za tydzień telefon jaki stan dziś z kumplem wdepnąłem do sklepu i usłyszałem ostentacyjne nic nie wiadomo nawet nie będąc obdarzony wzrokiem ani tym bardziej uśmiechem; kiedyś czytałem Grzegorza post na temat sklepu i powiem wam zaczynają mnie tam denerwować... z takim podejściem do klienta daleko nie zajada. a co ciekawe w Zabrzu W motohybrid usłyszałem ze w pl w magazynach takiej kurtki nie ma ale w 2 tygodnie mi ja ściągną z niemcowni...

jestem strasznie zdenerwowany po dzisiejszej wizycie tam...

a dziś stojąc na przystanku widziałem gościa na moto w Gliwicach ;d tez już chyba trzeba będzie wyjąc moto ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 kurtki ale na Roosevelta w Zabrzu.

Przemiła Pani - i co najważniejsze można się targować

I ceny że nawet hibrid nie stanął na wysokości zadania.

Tylko kartą nie można płacić - na szczęście Pani udostępniła kompa - więc płaciłem przelewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep na Roosevelta Moto Atv jest naprawdę godny polecenia, co bym nie sprawdzał tam jest najtaniej. Pewnie nie wszystko ale fajnie się tam kupuje.

Jest tylko problem że pani sprzedająca zbyt ładna:) Raz z małżonką po coś podjechałem i był dym:)...............................

BTW.To jak z tym początkiem sezonu? Niedziela i jakieś 100km? Ma być pogoda spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

hehe pewnie i masz racje. Musze jakos przebolec brak mota, poskladane bylo, jezdzilo, ale oddalem jednak do kogos innego. Teraz jest 2 w kolejece do roboty

- Manetki

- Gazniki

- Przewody hamulcowe ( stalowy oplot )

- i takie tam pierdoly :)

Szkoda ze nie zdecydowalem sie na malowanie mota, ale coz kolorem sie nie jezdzi .

Hmm blank wolny, obiecuje poprawe, zalacze bieg wolny :)

Syku a u Ciebie co tam kombinuja z moto :) ?

Mam do was chlopaki pytanko, co daje przy wymianie przewodow z przodu pozbycie sie trojnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.