Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Mongolia ? hmm Mongolki podbno fajne sa, jak dla mnie bomba Indie ? A czemu by nie :)?

Tyle dla polski zrobily kidys, warto by je zobaczyc :)

no i syku pamietaj ze i tak ladniejszy odemnie nie bedziesz hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłączam następnym razem, żałuję że nie byłem, w sumie dałbym radę zdążyć...............ehhh.

Dajcie termin marcowy i lokal. Gdzie imprezowaliście wczoraj?

BTW.Martwię się jedynie o Burnfeela, z litra na 600kę się przesiadł?:) Będzie zostawał w tyle......................;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Dzisiaj moto wyciagnalem z warsztatu, rundka po zabrzu 5-6 km, i na 2 serwis pojechal, dostaje nowe zlote przewody hamulcowe, filterek, gazniki do przejrzenia , manetki i takie tam :)) Musze powiedziec ze prosto jechalo, asfalt w miare OK, co prawda jak odkrecilem spod swiatel , to jeszcze na 3 biegu pozniej zamielil.

Dziwne jest, ze niby mial gazniki robione we wrzesniu ( sam oddawalem do robienia ) a nie trzymal obrotow jak sie zagrzal, czasem zawiesil sie na 2 tysiacach, potem pomalu opadaly obroty, ale i tak ponizej 1000 mial ;;/ podkrecenie obrotow na nic sie zdawalo, bo pozniej zawieszal sie na 2.5 tys, i znow pomalu opadalo .... Moze Ci spece sie z tym uporaja mam taka nadzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a potem bedziesz mowil tak:

"Motor wbija gałki oczne w głąb czaszki, zdejmuje wszystkie simlocki odpowiedzialności i sprawia że ponosi kierowcę fantazja. 299 km/h na liczniku widzimy szybciej niż nasza świadomość zdąży zauważyć, że przyspieszamy.

Ogólnie jest Wściekle. (przez pierwsze dni czułem co prawda dziwnie niepokojący zapach towarzyszący jeździe na Kawie ale potem zidentyfikowałem go jako kupa w majtkach i przestałem się przejmować)."

apropo jazdy tez juz w tym sezonie smigalem a z takich innych ciekawych rzeczy nie wiem czy slyszeliscie ze 31 marca 1 kwietnia sa targi moto w zabrzu na mosirze ? ja sie osobiscie wybieram bo fajnie nowinki poogladac :P

pozdrwiam jakub ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba180 dzieki za info odnośnie targów, kto wie może się zjawie.

a co do podkręcania mocy motocyklu - może już lepiej ta kupa w majtkach niż plama na asfalcie.

http://otomoto.pl/kawasaki-zr-kawasaki-zr7-niehornet-bandit-M2892695.html - głównie do ADM i kuba180 - zakochałem się w tym malowaniu, w sumie to chyba nie byłoby takie trudne to zmałpować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie po zimowej przerwie... ;) Śniegi powoli topnieją więc zaczynam śledzić aktualne wątki na forum... i powiem szczerze, że jak się utrzyma taka pogoda przez kilka dni (+5stopni) i będzie sucho to chyba wyjadę na małą objazdówkę po aglomeracji :) oczywiście nie mogę się już doczekać weekendowy przejażdżek w Waszym gronie :) także jak tylko ktoś będzie chciał się gdzieś wybrać to czekam na informacje

Na koniec jak już tak każdy "chwali" się nowinkami na ten sezon :P to ja się pochwalę, że sprawiłem sobie kombinezon skórzany i rękawice RST Tractech (oczywiście w kolorze kawasaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.