Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie udało się odpalić, ale jakiś zbieg okoliczności czy pech............... Wpierw chyba bateria pilota w alarmie padła, nie dało się odpalić. W końcu jak załapał to zaświeciło się ciśnienie oleju............... Czujnik albo kabel, sprawdzę w tygodniu:) Dzięki za latanie. Do następnego razu. Może Burnfeel już się zreanimuje to zobaczycie co to znaczy szybko jeździć:)

aha.

http://www.youtube.com/watch?v=5Gg55alA5_w&feature=related

tam dziś nie byliśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wypadzik, mam nadzieje, że znowu pośmigamy. Dzisiejszy dystans wskazał 400km do Sośnicy, może następnym razem na drogę wojewódzką nr 389 zwaną autostradą Sudecką i DW387,szosa stu zakrętów zwana także drogą stu zakrętów (niem. Heuscheuerstraße) i jakiś nocleg, a następnego dnia powrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca są więc nie ma problemu,

póki co mam pytanie do Gliwiczan, znacie w okolicy jakiś dobry warsztat? kilka rzeczy mam do zrobienia a motohybrid i ten na jana śliwki mają terminy za półtorej miesiąca. znacie jakieś jeszcze w okolicy dobre warsztaty? (radka z mikołowa jest troche daleko).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

w sumie nic sie nie dzieje, trzeba uregulować gaźniki, być może wymienić kruście przy gaźnikach, przeczyścić, łańcuch naciągnąć, być może zmienić olej. takie tam. a ten andrzej to ma jakiś warsztat? masz do niego numery?

a poza tym pochwal sie nowym nabytkiem wklejając fotke :), juz słyszelismy ze kupiłes diabła. złamana ręka niczego cie nie nauczyła..i dobrze :-).

no i lecz tę rękę bo asfalt czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt wydaje się opanowany. W YZF jest tylko czujnik poziomu oleju, olej jest tak więc........... Powinno być ok.

W weekend sobota lub niedziela jak najbardziej można skoczyć gdzieś. Może przez Słowację do Zakopanego? Mnie chyba bardziej "pasi" sobota ale się dostosuję:)

Aha, Burnfeel obiecał gips rozkruszyć do soboty:)pzdr

ILM, jutro zapodam Ci namiar do AMR, a ten łańcuch to przed wyjazdem zdzwońmy się, to Ci w warsztacie wyreguluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.