Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

No i nadeszła WIOSNA


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy wreszcie nadeszła ta oczekiwana wiosna UWAŻAJCIE na siebie i na swoje cacka obyśmy szczęśliwie rozpoczeli sezon 2011 jak również go zakończyli i w przyszłym roku mogli znów się spotkać w tym samym gronie życzę wam tego jak również sobie-szerokości przyczepności i dozobaczenia na trasie pozdro. z Zabrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnym rozbrykaniu po województwie dziś postanowiłem zaatakować o świcie Słowaków. Atak totalnie ich zaskoczył, zero oporu - właśnie degustuję zdobycze wojenne, które pakowałem wszędzie (nawet w rolkę narzędziową) możecie głośno zazdraszczać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. muszę coś dopisać. A więc: WYYYYYYYYJJJJJEEEEECHHHHAAAAŁŁŁEEEEMMMMMMMMM. Nareszcie. Dwa miesiące dłubania, naprawiania i dopieszczania przyniosły efekty. Stanęła na nogi i nabiliśmy pierwsze kilometry na liczniku.

witam cie.

a czym ty jezdzisz?

moze sie dolaczysz do nas?

ja jezdze z kilkoma kolegami z rudy slaskiej ,zabrza i okolice.

dzisiaj bylismy w lesniowie a pozniej pojechalismy do zlotego potoku nastepnie do ogrodzienca okolo 190km

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie.

a czym ty jezdzisz?

moze sie dolaczysz do nas?

ja jezdze z kilkoma kolegami z rudy slaskiej ,zabrza i okolice.

dzisiaj bylismy w lesniowie a pozniej pojechalismy do zlotego potoku nastepnie do ogrodzienca okolo 190km

pozdrawiam

Witej sąsiad. Suzuki Vl 800 - Volusia, to właśnie moja miłość.

Co do dołączenia, to z tym mam zawsze największe problemy. Liczne nakładające się obowiązki, ciągle zmieniające się ramy czasowe w "robocie", studia no i rodzina - to taka mała kompilacja, która zmienia się z godziny na godzinkę. Niestety to wszystko powoduje, że zazwyczaj sobie pykam w samotności do jakiegoś ustronnego miejsca, aby tam np. pomażyć, wypocząć, coś zjeść dobrego :) itd

ps. Dzisiaj znalazłem kilka godzin, bo miałem przerwę w pracy między 10 a 17.15 i do Radzionkowa do rodzinki zajechałem na kawusie i kołoc łot Bonckowica z posypkom.

pozdrowiska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witej sąsiad. Suzuki Vl 800 - Volusia, to właśnie moja miłość.

pozdrowiska :D

to będzie mój następny motocykl :D bardzo mi odpowiada jego styl :)

a ja dzisiaj widziałem w centrum Katowic kolege w t-shircie ale miał ochraniacze :) mnie było zimno w bluzie i stojąc :D szacun ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.