Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szkoła motocyklowa w Żorach


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Polecam Michala i Agnieszke. Przed jazdami na kursie siedzialem na motorze tylko raz, jako pasazer. W ciagu moich 21 godzin (1 dokupiona) nauczyli mnie bardzo duzo. A co najwazniejsze dowiedzialem sie, ile jeszcze do nauki przede mna. Egzamin zdany za pierwszym razem i bardzo mila opinia Pana egzaminatora: ‘’Bardzo dobrze Pan jezdzi’’. Pozdrawiam i dziekuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyłączam się do pochlebnych opinii. Dzięki szkole http://www.osk-pionier.pl zdałem za pierwszym razem. Pełny zestaw godzin. Na dwa dni przed egzaminem dobrałem po 30 minut na placu co było naprawdę świetnym pomysłem. Od zakończenia kursu do egzaminu czekałem około 2 tygodni, więc dobrze było się rozgrzać.

Co ważne Michał i Agnieszka nie tylko uczą techniki, ale także motywują i wspierają nas psychicznie przed egzaminem. Kilka rad wziąłem sobie mocno do serca i dzięki temu plac nie był taki straszny jak go opisują. Miasto to była już czysta formalność.

Dzięki i do zobaczenia na trasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znowu muszę wystawić laurkę dla Michała i Agi ;)  Mimo, że miałam tylko 10h jazd (robiłam kat. A mając już A2), to nauczyłam się sporo nowych rzeczy. :) Wolny slalom, którego bałam się wcześniej jak ognia, nie stanowił na egzaminie żadnego problemu. A usłyszenie od egzaminatora, że jestem wzorem tego, jak powinno się robić zadania na placu, jest najlepszą reklamą dla Pioniera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LynxLynx napisał:

Znowu muszę wystawić laurkę dla Michała i Agi ;)  Mimo, że miałam tylko 10h jazd (robiłam kat. A mając już A2), to nauczyłam się sporo nowych rzeczy. :) Wolny slalom, którego bałam się wcześniej jak ognia, nie stanowił na egzaminie żadnego problemu. A usłyszenie od egzaminatora, że jestem wzorem tego, jak powinno się robić zadania na placu, jest najlepszą reklamą dla Pioniera :D

No ten wolny slalom cieszy mnie również ogromnie. ;-) ;-) ;-) :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2016 o 10:21, DANVIELD napisał:

Michał czasem grymasi, lubi postawić na swoim, jest bardzo ambitny - Dobry nauczyciel - polecam!

Ba, szlag mnie trafia, gdy ktoś przychodzi na plac i twierdzi, że jeździ autem 20 lat, to motocyklem to samo, żeby mu zrobić 5 godzin i dobra jest.

Ja mam prawo jazdy 12lat. Płacę za swoje szkolenia, jeżdżę na tory i widzę, jak wiele jeszcze się muszę nauczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wielki szacunek, coraz mniej ludzi z pasją a coraz więcej roszczeniowych chcieli by za darmo, taki ośrodek to bardzo ciężki chleb bo koszty są duże a zyski marne. Do tego jak wytłumaczyć facetowi, że nie ma pojęcia o jeździe na motocyklu? Pozdrawiam i powodzenia na szlaku. Diaboł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam! W zeszłym roku rozpocząłem kurs na prawko kat.A , w jednym z ośrodków w Żorach. To były moje początki na motorze. Ledwo jeździłem a na placu oprócz mnie jeszcze jeden motor , dwie ciężarówki i osobówka! Tragedia !!! Były momenty że walne tym motorem i pójdę do domu bo to nie ma sensu! Na szczęście kolega z pracy polecił mi Michała z osk Pionier . Tam zacząłem od nowa uczyć sie jeździć na motorze, efekt był taki ze po czterech godzinach u Michała na placu prawko zdane bez żadnego problemu !!! Pozdrawiam Osk Pionier i dzieki bardzo za naukę!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.