Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niech będzie pochwa


Mongo

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro teraz ma 5, to dwa lata temu miał trzy. :)

Nie mój cyrk - nie moje małpy ale trzylatek na forum bikerów, to lekki przewał.

Ja bym pogonił gumą B) ale jak napisałem, nie moje małpy (trochę mi żal, że nie moje, bo niektóre ładne). :D

Będę zatem ważył słowa skoro tu macie nie tylko przedszkole ale i żłobek ;)

Nie chciałbym, żeby mnie kiedyś jakieś dziecię przy niedzielnym obiedzie zacytowało dosadnie, tłumacząc się potem mamie, że tak przecież mój znajomy z internetu pan Mongo mówi.

Mongo? - zastanawia się głośno mama - znałam takiego, pięć lat temu zabrał mnie motocyklem na grzyby, ale tamten, to taki zaawansowany wiekowo był.

No to ten mój znajomy taki zaawansowany właśnie jest - odpowiada progenitura.

I w tym momencie ojciec krztusi się rosołem

Zdecydowanie muszę się nieco utajnić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mongo, piękny wstęp:)

spokojnego forumowania:)

Zrobię wszystko żeby zostać rzeźnikiem... mam tylko nadzieję, że to nie jest tak, jak z rockersami :D

ojjj ja na Twoim miejscu uważałabym na słowa, bo "wszystko" u rzeźników może sie okazać "za dużo" dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć wątpliwości.

W Rzeźni rządzą kobiety twierdzące że jestem zerem z dinksem.

Na forum rządzą kobiety nakazujące mi się podnosić za każdym razem jak mnie pizną i do tego sugerują, że skoro jeszcze stoję to wygrałem.

Sugerują bym do Chudowa przyjechał na moto ubrany w garnitur i lakierki.

Beksa-lala ma przyjemność z Beksem-lalą przy pomocy Irona (nawet boję się domyślać co to są za perwersje)

Jedyny facet, który chce się ze mną kumplować ma pięć lat i uważa, że choć jestem zwapniałe wapno to wypije ze mną brudzia.

Od tego zamiąchu to już nawet widzę majtochy, których podobno niema. :)

Nosz karwa menażka i muchy tse-tse! Jak to nie są wystarczające powody do niepokoju, to ja jestem tleniona Klępa Morgan z wydepilowaną klatą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kapelusza nie posiadam na stanie - nie przysługuje na tym etacie.

Na łbie jest albo skorupa albo czapeczka z daszkiem, a w kościele, to jestem słodki bez ;)

Acha. I umiem czytać miedzy wierszami :D

Chwała Ci za to że kapelusza nie posiadasz :)

To czytanie między wierszami to zacna umiejętnośc B)

Pozdrowionka i do zobaczenia na trasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię ale to wcale nie znaczy, że lubię.

A tak w kwestii merytorycznej, to ja was nie wyganiam z tego wątku ale moim zdaniem on już się tematycznie wyczerpał.

Przywitałem was, wy przywitaliście mnie i bydzie - wynocha do innych tematów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w miejscach styku z Haruśnią nie mam stref erogennych i opisywane jako "szczęście" i "motylki" doznania są mi obce

Przykro mi bardzo to musiała być straszna strata .... teraz rozumiem dlaczego tak dużo czasu spędzasz w internecie układając te piękne wierszyki:)

Ponieważ dobre dziecko ze mnie , znalazłam Ci odpowiednie forum na którym będziesz mógł się podzielić swoimi problemami:

http://www.uronef.pl/forum/forum.php/3528.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pustej torbie

Jakby Ci tu odpisać żeby Cię nie obrazić.

Jeżeli uważasz, że pobudzisz faceta umieszczając jego jajka na mocno wibrującym elemencie, to masz rację - pobudzisz go bardzo, a jak już nie będzie mógł wytrzymać tej przyjemności, to najwyżej zaliczysz chirurgię szczękową.

Ponadto odsyłanie mnie do dyskusji o życiu bez jąder jest nieco karkołomne. Miałbym tam tyle samo do powiedzenia co na forum o sposobach wyczuwania owulacji kobiecą intuicją.

Po co mnie tam wysyłasz, żyjesz już jakiś czas jako niewiasta, nie możesz po prostu podzielić się swoimi w tej kwestii doświadczeniami?

Z jądrami nie ma żartów - popytaj w Nagasaki i daj mi żyć w moim pudełku nicości kobieto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.