Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego TYCHY 30.04.2011


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.. ja też tam będę. Jestem całkiem... nowa i jak na chwile obecną straaasznie niezgrabnie poruszam się nawet po formu, jak śledzić tematy... katastrofa. Na Tychach na pewno będę mam blisko i częściowo "przez las" więc krzywdy chyba nikomu nie zrobię ;) Pozdrawiam. FRIDA.

ps jak będziecie widzieli rozstępujący tłum - to tylko ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.. ja też tam będę. Jestem całkiem... nowa i jak na chwile obecną straaasznie niezgrabnie poruszam się nawet po formu, jak śledzić tematy... katastrofa. Na Tychach na pewno będę mam blisko i częściowo "przez las" więc krzywdy chyba nikomu nie zrobię :rolleyes: Pozdrawiam. FRIDA.

ps jak będziecie widzieli rozstępujący tłum - to tylko ja...

Miło będzie Cię poznać :lol: 'nowa'..jeśli będziesz czuła się zagubiona w tym tłumie pytaj o Gwiazdę :) pozdrowionka i do zobaczenia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie wiem czy pamiętasz.. ale ostatnio Ci mówiłem, że juz wyrobiłas sobie wizerunek.. i jak Red Route to tylko z Gwiazda :)

:lol: Pamiętam..pamiętam ,tylko wciąż mi was motocyklistów za mało w Red Route,a to jedna z niewielu knajp o moto-klimacie,no i jedyna z TAAAAAKĄ Gwiazdą :rolleyes: ..hahaha..więc po imprezce 30 KWIETNIA ZAPRASZAM WSZYSTKICH do Gwiazdy do Red Route!Będzie okazja poznać 'nowych' i poimprezować ze starą ekipą;)Od maja wrzucam temat cyklicznych spotkań w RR,więc jeśli macie jakieś propozycje czy pomysły jak je rozkręcić piszcie na PW.Pozdro i buziaki Dawidku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciąż mi was motocyklistów za mało w Red Route

Jesienią zaczynam wreszcie stawiać chałupę na działce w Czułowie (przy Katowickiej) - będę miał na skróty rzut beretem i chętnie się wtedy podepnę do kufelków.

Na razie mogę obiecać, że każdorazowo przejeżdżając Oświęcimską będę robił w Red Route kawoszlugopopasy.

A właśnie, kurzyć tam pozwalają?

Bo teraz, po tej beznadziejnej ustawie, w większości miejsc do których łaziłem, durś gonią mnie ze szlauchem pod paryzol. Latem to jakoś strzimia ale zimą, śpiki mi do kufla lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią zaczynam wreszcie stawiać chałupę na działce w Czułowie (przy Katowickiej) - będę miał na skróty rzut beretem i chętnie się wtedy podepnę do kufelków.

Na razie mogę obiecać, że każdorazowo przejeżdżając Oświęcimską będę robił w Red Route kawoszlugopopasy.

A właśnie, kurzyć tam pozwalają?

Bo teraz, po tej beznadziejnej ustawie, w większości miejsc do których łaziłem, durś gonią mnie ze szlauchem pod paryzol. Latem to jakoś strzimia ale zimą, śpiki mi do kufla lecą.

No witam i zapraszam kolegę ma kawoszlugopopasy :D co do ustawy zgadzam się że jest beznadziejna..pogadamy na miejscu kiedy nas odwiedzisz.Pozdrawiam i do zobaczenia w Red Route!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo 3 2 zero, Madam Mesjeee(o ile nie będzie trzęsienia ziemii) sie pojawieeee na imprezieeee;-0 ktoś może wie jaki zespół bydzie grał;>??

Hejka :D

PO PARADZIE 30.04 godz.14:30 NA STARYM BROWARZE OBYWATELSKIM KONCERTY ZESPOŁÓW:

'neF Folder' http://www.myspace.com/neffolder

'Droga Ewakuacyjna' http://www.droga-ewakuacyjna.sti.net.pl/

'Katowicka Grupa Bluesowa 51' http://daveserver.blogdns.com/kgb51/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdeczko, tak sobie serfuję po tych postach... Czyli, że tej imprezy charytatywnej, o której rozmawialiśmy nie ma w końcu???

hej;-)Buziaki wielkie:-)To właśnie na tej imprezie jest zbiórka funduszy dla tyskiej fundacj 'Smak Życia' http://blondyniblondyna.blox.pl/tagi_b/102300/SMAk-Zycia.html ,kiedy rozmawialiśmy termin wstępny był inny :)Mam nadzieję że umówimy się w tym sezonie na jakiś koncercik :D Pozdrowionka dla chłopaków i wpadnijcie 30 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.