Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Foto Śląskich Motoartystów

.:BadMan:.
 Share

Recommended Posts

No to dla tych "niewidzących" (sorki nie wiem od czego to może zależeć) ,zapodam link.

https://photos.app.goo.gl/4CXxZJZDEaorYzGD8

jest to Piper Cub samolot o podobnych właściwościach lotnych do naszego RWD i nawet powstawały w podobnym czasie . Co do wycieczki ,to między zjazdem z "magurki" w kierunku g.Żar jest nadal wahadło i to z około5min interwałem . W sb.,nd. i w sezonie będzie tragedia . Za to później wracałem przez Biały Krzyż ( z pstrągiem w Galerii rzeźby za Szczyrkiem) i asfalt na tym odcinku jest już równy ,tak że można się bujać (przydarłem podesty ) . Na górze jeszcze śniegu prawie metr przy drodze i qrna zimniej niż w dolinie. Przez Wisłę też już spoko droga .Sory za offa .

1 godzinę temu, victoryMP napisał:

Moze piliście taka wódkę co się nazywała ,,WISTULA,, ( chyba tak się nazywała)

ludzie następnego dnia tracili wzrok!!! ( to było za komuny)

:blink:

Ach.To byly czasy.Wistula (zemsta rolnika) albo J25 ( jabol  za 25zl )Po tych uzywkach  "dwa" dni sie zdychalo :wacko:, oczywiscie jak sie bylo w formie :D

Ja gustowałem w winie BYK, VALENTINO i znam jeszcze taki specjał (Wino) chyba z Podhalanskich Zakładów Przemysłu Owocowo-Warzywnego, się na to mówiło Patykiem Pisane. Jest ryzyko że piłem podróbkę, bo oryginał to chyba w Tarnowie rozlewany, ale nie pamiętam, za dużo tego wypiłem i mam dziury w pamięci :D 

3 godziny temu, Taurus napisał:

Ach.To byly czasy.Wistula (zemsta rolnika) albo J25 ( jabol  za 25zl )Po tych uzywkach  "dwa" dni sie zdychalo :wacko:, oczywiscie jak sie bylo w formie :D

jak dobrze pamiętam(a jestem baaardzo stary :wacko: )to było J23

to tez był pseudonim Hansa Klosa.

Wychodzi na to  że ja tu za młodzika robię 🛴 Z tanich win to mi się tylko Syriusz kojarzy . Jak były koncerty w Zabrzu w hali przy Matejki to takie były w sklepie Złoty Róg.

17 godzin temu, powolny napisał:

No to dla tych "niewidzących" (sorki nie wiem od czego to może zależeć) ,zapodam link.

https://photos.app.goo.gl/4CXxZJZDEaorYzGD8

O i teraz widziałem 👍

17 godzin temu, powolny napisał:

Sory za offa .

Jest nas tak ogromne grono , że off to zjawisko mityczne 🤔

• 1 month later...
  • 1 month later...
W dniu 5.05.2022 o 11:00, mototurysta napisał:

Co to za okolice ?

Te  fotki  robilem w drodze nad jezioro Dümmer  ca.50 km od domu.Tak ze nic wielkiego.

W dniu 3.05.2022 o 22:49, Taurus napisał:

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Te zdjecia czaslem jak robilem wypad rowerem do okola bloku.Pare km.od domu 

spacer.png

spacer.png