Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Foto Śląskich Motoartystów


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

Z dzisiejszego wyjazdu do Wroclawia...

Aparat fotograficzny: Canon

Model: Canon EOS 400D DIGITAL

ISO: 200

Ekspozycja: 1/320 s

Przesłona: 5.6

Ogniskowa: 55mm

Super, dziękuje, że znalazłaś trochę czasu na pojawienie się w tym temacie ;) Czy tylko ja korzystam z Nikona tu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canon EOS 40D, 1/200s ISO 100, przesłona 5/6.ogniskowa 200 mm.

A załączam to zdj, które zrobiłem w Rzymie na placu św.Piotra, z dopiskiem TYPOWY POLSKI TURYSTA. I nie mogę pozostawić je bez komentarza.

Mieszkałem w tym mieście pewien czas i widziałem wiele, ale ta babka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Była Msza św. na placu, a Ona z Petą w pysku chodziła i robiła zdjęcia wszystkiemu, co robiło na niej wrażenie. Znajomych z pielgrzymki wołała wrzeszcząc na całego jak mogła. Uroku dopełniała ta jej czapeczka (chyba z Biedronki), obcasy wysokie jak blok (chyba sama nie umiała na nich chodzić) no i reklamówka (nie widoczna na zdj) w której miała wszystko (jak się póżniej okazało). Od śniadania i kawy w termosie po pamiątki i rajstopy, które zmieniałna na schodach przy asyście dwóch koleżanek. Mówię wam MASAKRA, chociaż nawet zabawna, bo, aż ze śmiechu kumpel (oryginalny Włoch)popłakał się na jej widok, nie dowierzając, temu co widzi. Narazie pozdrawiam

post-196350-0-61172800-1300050902_thumb.

post-196350-0-61172800-1300050902_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canon EOS 40D, 1/200s ISO 100, przesłona 5/6.ogniskowa 200 mm.

A załączam to zdj, które zrobiłem w Rzymie na placu św.Piotra, z dopiskiem TYPOWY POLSKI TURYSTA. I nie mogę pozostawić je bez komentarza.

Mieszkałem w tym mieście pewien czas i widziałem wiele, ale ta babka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Była Msza św. na placu, a Ona z Petą w pysku chodziła i robiła zdjęcia wszystkiemu, co robiło na niej wrażenie. Znajomych z pielgrzymki wołała wrzeszcząc na całego jak mogła. Uroku dopełniała ta jej czapeczka (chyba z Biedronki), obcasy wysokie jak blok (chyba sama nie umiała na nich chodzić) no i reklamówka (nie widoczna na zdj) w której miała wszystko (jak się póżniej okazało). Od śniadania i kawy w termosie po pamiątki i rajstopy, które zmieniałna na schodach przy asyście dwóch koleżanek. Mówię wam MASAKRA, chociaż nawet zabawna, bo, aż ze śmiechu kumpel (oryginalny Włoch)popłakał się na jej widok, nie dowierzając, temu co widzi. Narazie pozdrawiam

A może tak będzie lepiej ??

et.jpg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jazda!

Canon EOS 450D

ISO 200

Przesł. 6.3

Ekspoz. 1/200s

Ognis. 50mm

Ważka przyłapana na wcinaniu obiadu:

dwaiv.jpg

Canon EOS 450D

ISO 200

Przesł. 7.0

Ekspoz. 1/250s

Ognis. 50mm

Żuczki przyłapane na... yhym... teges... no, wiecie na czym (18+):

trzi.jpg

Canon EOS 450D

ISO 200

Przesł. 8.0

Ekspoz. 1/300s

Ognis. 70mm

Jakieś osopodobne cuś dorwało gąsienicę, która prawdopodobnie stanie się pokarmem dla larw:

cztiry.jpg

I na razie to tyle z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył?

Aha! Czyli z góry zakładałeś, że moje fotki będzie można o kant dupy roztrzaskać! :D:lol:

Dzięki za dobre słowo :)

Jeszcze dużo pracy przede mną. Mam nadzieję, że uda mi się kilka jeszcze fotek wygrzebać.

Nie było ich na drugim kompie... Więc w następny weekend postaram się dostać do trzeciego kompa, na którym też coś powinno być jeszcze B)

Dziś po pracy przejrzę wakacyjne zdjęcia z Beskidów.

Nie rozumiem tylko skąd ten prowodyr...

Przecież to BadMan zaczął :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas jednego ogniska próbowałem coś wyrzeźbić aparatem B)

Niestety, słabo wyszło:

jedenk.jpg

dywa.jpg

tszi.jpg

czitiry.jpg

Ale myślę, że z czasem będę trochę lepszy :D

Do tego dwie fotki z wakacji znalazłem:

pjin.jpg

Niebo na Pilskiem

szyszc.jpg

Szyszunia na Pilsku :D

Wciąż szukam zdjęć... Ale nie mogę znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.