Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Foto Śląskich Motoartystów


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

No to dla tych "niewidzących" (sorki nie wiem od czego to może zależeć) ,zapodam link.

https://photos.app.goo.gl/4CXxZJZDEaorYzGD8

jest to Piper Cub samolot o podobnych właściwościach lotnych do naszego RWD i nawet powstawały w podobnym czasie . Co do wycieczki ,to między zjazdem z "magurki" w kierunku g.Żar jest nadal wahadło i to z około5min interwałem . W sb.,nd. i w sezonie będzie tragedia . Za to później wracałem przez Biały Krzyż ( z pstrągiem w Galerii rzeźby za Szczyrkiem) i asfalt na tym odcinku jest już równy ,tak że można się bujać (przydarłem podesty ) . Na górze jeszcze śniegu prawie metr przy drodze i qrna zimniej niż w dolinie. Przez Wisłę też już spoko droga .Sory za offa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, victoryMP napisał:

Moze piliście taka wódkę co się nazywała ,,WISTULA,, ( chyba tak się nazywała)

ludzie następnego dnia tracili wzrok!!! ( to było za komuny)

:blink:

Ach.To byly czasy.Wistula (zemsta rolnika) albo J25 ( jabol  za 25zl )Po tych uzywkach  "dwa" dni sie zdychalo :wacko:, oczywiscie jak sie bylo w formie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gustowałem w winie BYK, VALENTINO i znam jeszcze taki specjał (Wino) chyba z Podhalanskich Zakładów Przemysłu Owocowo-Warzywnego, się na to mówiło Patykiem Pisane. Jest ryzyko że piłem podróbkę, bo oryginał to chyba w Tarnowie rozlewany, ale nie pamiętam, za dużo tego wypiłem i mam dziury w pamięci :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to  że ja tu za młodzika robię ? Z tanich win to mi się tylko Syriusz kojarzy . Jak były koncerty w Zabrzu w hali przy Matejki to takie były w sklepie Złoty Róg.

17 godzin temu, powolny napisał:

No to dla tych "niewidzących" (sorki nie wiem od czego to może zależeć) ,zapodam link.

https://photos.app.goo.gl/4CXxZJZDEaorYzGD8

 

O i teraz widziałem ?

17 godzin temu, powolny napisał:

Sory za offa .

Jest nas tak ogromne grono , że off to zjawisko mityczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.