Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Foto Śląskich Motoartystów


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Hmmmm...

Ta Honda byłaby dobrym rozwiązaniem dla kolegi Krizi - co szuka drugiego moto

..................................................................................................................................................................................................

"Wypisałem sobie co bym chciał od 2 moto lecz ciężko mi znaleźć maszynę która by miała wszystkie te wymagania które sobie wypisałem ale może ktoś coś podpowie. Głównie zależy mi na tym by moto:
- miało wygodną pozycje za kierownicą (fajnie jakby były jakieś uchwyty z tyłu dla pasażera)
- miało w miarę niską wagę ( chudzielec ze mnie a wolę mieć maszynę którą po wywrotce uda mi sie samemu podnieść dlatego głownie też wybierałem ścigacze bo są w miarę lekkie)

- ochrona przed wiatrem (nie chodzi tu o w pełni obudowany plastikami moto ale coś na wzór Bandit-a S czy Fazer-a S )

- pojemność nie ma wielkiego znaczenia ale fajnie jakby maszyna mogła się rozpędzić chociaż do 180 hehe

- moto będzie raczej używany do wyjazdów na jakieś zwiedzanie albo wybrać się gdzieś na weekend pod namiot"

.....................................................................................................................................................................................................

Wygodna pozycja jest

Z tyłu uchwyt dla pasażera jest

Może niskiej wagi nie ma, ale raczej się nie przewróci 

Ochrona przed wiatrem jest

W pełni zabudowany plastikami nie jest

180 poleci

można nim pozwiedzać i jak najbardziej pod namiot na weekend, też się nada

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie potrafię dostrzec ani grama artyzmu w moich zdjęciach i uważam, żem nie godzien tego tematu, bo niektórzy dali tutaj swoje próbki najwyżej próby czy tam lotów i wypadam przy nich gorzej niż blado :D   Od kilku lat w ogóle nie przykładam się do tego tematu. Nawet aparat sprzedałem. Tryb AUTO, wyceluj, je*nij w przycisk migawki i lecim dalej....
Teraz nastał taki czas, że mniej sobie latamy z żonką po okolicy bliższej i dalszej, to stare foteczki sobie przeglądam, wertuję i kataloguję, jakieś wspomnienia tez mnie doganiają i ludzie, których dawno nie widziałem, zapomnieliśmy o sobie przez te lata minione. Wrzucem kilka żeby zaniżyć poziom.........
Fotki z google, więc jakość obcięta....

Nijak ma się do tematu wiadomo, ale chciałbym zaznaczyć, że w 2005 roku starałem się godnie reprezentować to forum na norweskiej ziemi, i jak tylko było to możliwe, to wszędzie nosiłem forumowe barwy :P

spacer.png
Nato Days 2012. Nic szczególnego, ale lubię to zdjęcie, bo przypomina mi czasy, kiedy ta impreza była w rozkwicie......
spacer.png

To chyba jakaś stara Gilera(jej zbiornik :D ), którą mój znajomy wyciągnął z szopy i wystartował nią w rajdzie Klamot w 2013 roku....

spacer.png

Wichrowe czasy off roadowe. Jedna z ekip na trasie, któregoś rajdu Choinki.....2014.
Nazwa była adekwatna do stylu ich jazdy. Zawsze na pełnej kicie :D 
spacer.png

Czasy Beemwjuuu.....Nie wiem co ta fota miała przedstawiać, czy wyrażać. Może to, że Beemwju nie wygląda dobrze w czerni i bieli? :D spacer.png

Człowiek, kontra Bieszczady. Mój dawno niewidziany kolega, z którym potrafiliśmy wiele wychlać i wiele wypalić ;) Jak przeglądam stare fotki z wyjazdów w Biesczad, to mam nieodparte wrażenie, ze trzeźwi byliśmy zazwyczaj w momencie przyjazdu i wyjazdy z tej pięknej krainy :D 
spacer.png

Gęsta zabudowa Pragi.......jest gęsta, ale to wie każdy kto tam był, a to zdjęcie....no nie wiem po co je trzymam :D 
spacer.png

To zdjęcie mówi, że w Rumunii w 2017 roku padał deszcz :D 
spacer.png

Co przedstawia to zdjęcie, albo jakie stawia pytanie? Czy w 2007 modne były bakobrody średniej długości ? :D 
spacer.png


Wyjebka. Ramoneska, odnzaka zlotowa i diversiona skręcona z trzech innych ;)  Nikt mi nie powie, że jak się miało apart na "kliszę", to nie robiło się głupich zdjęć, bo filmu było szkoda :D Chyba 1999 rok.

spacer.png

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher, te stare "kliszowe" mają swój urok a szczególnie wspomnienia związane z tym okresem.

Później, przy cyfrówkach u mnie nastał czas klikania wszystkiego co się rusza i miałem nawet taki okres gdzie klikałem np. całą trasę (wówczas) Ostróda - Katowice kierując busem. Później były już bardziej "przemyślane" zdjęcia a teraz łapię się na tym, że jadę, oglądam i nie robię zdjęć; chyba telefon mało ergonomiczny się zrobił a może to coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakładki nie działają . Jak widzę woda nie tylko mnie ostatnio wciąga ? ,pociąga ? ;) .

spacer.png

W tym sezonie nową zajawkę dzieliłem z tą motocyklową 

spacer.png

Szkoda ,że z powodu uwielbienia ciepełka ,przez cała zimę mam ... flautę :( .

Link do tegowakacyjnej przygody .

https://photos.app.goo.gl/DotFnhbyy9tSBLcC6

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie dwie stówki po pracy.
Twardy dowód rejestracyjny odebrany, pogoda dzisiaj była super, więc trzeba było wykorzystać możliwości jakie dało to piękne popołudnie?
Zabytkowy most kolejowy w miejscowości Nowa Cerekwia.
Jest on nam dobrze znany, odwiedziliśmy go kilkukrotnie. Jeszcze niedawno remontowano tutaj drogę, a dużo wcześniej toczył się jakiś spór pomiędzy lokalną społecznością a PKP, które to chciało zlikwidować tą budowlę. To nas nieco zmartwiło i postanowiliśmy sprawdzić czy czasem po moście nie pozostały tylko wspomnienia.
Budowla stoi nad doliną rzeki Troi. Wybudowany w 1907 roku w ramach budowy linii kolejowej z Baborowa do Opawy, którą to otwarto w 1909. Ruch osobowy na odcinku linii przebiegającym przez most został wstrzymany w 1991, a towarowy w 1992. Ostatni pociąg przejechał przez most w 1996. W 2016 roku obiekt został wpisany do rejestru zabytków.

AM-JKLUaPPd4uOF_VfUixBSycp_6N0DooNwEIFBL

AM-JKLUvRbWFnvhy9xSfB4CdfXoO-zgLcNE9zLA3

AM-JKLX4_QEqevq0jiWQJsD-7W4-iFcj3Khk3JVP

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2021 o 19:56, powolny napisał:

Dokładnie początek kanału ,ponieważ km "0" znajduje się w Kędzierzynie Koźlu .

 

Już kilka razy miałem w planie Port Gliwice - Kędzierzyn Koźle, ale wstyd się przyznać... Jakoś nie wyszło :blush:

A jak z czystością wody (nie chodzi o przejrzystość, raczej o zapach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.