Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Foto Śląskich Motoartystów


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.06.2017 o 11:03, Wicher napisał:

Uuuuu prawko na Gienku, kurde to jakiś wypasiony ośrodek musiał być, jak na lata 90-te :) Ja zdawałem na Mińsku który miał tylko dwa biegi, zapieczony przedni widelec i działał tylko tylny hamulec :)

hahaha :D , ja pamietam bordowa cezete 350 i kask, ktory nie miał paska do zapinania i przekręcal sie na głowie przy kazdym obrocie w prawo albo w lewo, rok 1989 Myslowice LOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Dawno nie pisałem w tym wątku. Aparat poszedł w odstawkę. A to nie było czasu, albo obiektów godnych uwiecznienia ;) Trochę "chęć" do pstrykania opadła ;)

Mimo wszystko zamieszczam kilka nowych fotek z tegorocznego wyjazdu do Rumunii. Nic specjalnego, ale krytyki się nie boję, nawet w tak zacnym gronie zaawansowanych miłośników fotografii :)

Klasyka jeżeli chodzi o wycieczki do Rumunii. Trasa Transfogaraska. Piękne widoki, cudowna droga niestety niezbyt dobrej jakości.

vT3PhNIBTkRSxAGHz-hBeIkT_ovjykXJKZRJcAUx

VxwIDwXLh0j-kvxwv-2iBX9cchXFSP0wOMjz611k

Jezioro Balea na trasie Transfogaraskiej. Mozna wspiąć sie do góry(jakieś 2,5h marszu i podziwiać widoki).

o1MvqswgLxn0SlIdxGT48eQOIOTZycnPVIQEdlnf

Pogoda w górach byw kapryśna. Podczas drugiego przejazdu Transfogaraskiej zlało nas konkretnie, ale i ożywczo :)

SgvCEsbd0ZNHXpLjHZJpipL781ER3CInLrXtDVNT

Wulkany Błotne(Vulcani Noroiosi).Bardzo klimatyczne miejsce.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wulkany_błotne_w_Berce

6r-lXVmV0bPKlQeM26r3hXc0Jf8MBfAaJ0vUwe4Z

Cvd_sKP3cq4cVucX4pt96fQsUTSn_wKhzI-k3Am2

tR_gxC0EqEERg9vNTZljbF0IfXow69Qh3MluISPM

MzSMKhd4rYoLBnp2RZTxAV7bLmSotNP8DbqTERzQ

dDwah3tAu1LmQ6xsiW1ABEG4Uk-5vRnOzXIabjpz

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla miłośników drogi. Transalpina. Nie tak spektakularna jak Transfogaraska, bardziej surowe widoki, ale o wiele lepsza nawierzchnia i bardziej pokręcone agrafki ;)

Y2qXYRf06whM3oYkGQwR7RXe_J1hIKYN7FKLC95F

 

46a-u3etxNTTzYqIVm-wHT1RumB5R2dNrcTaO1uL

 

5a9vLBvZlOal2NddDPBzva2e_C8_Yd7eFIUwVm15

Zdjęcie zrobione telefonem. Koń mechaniczny vs. żywy koń. Te drugie mają ogromną stację benzynową pod kopytami, my musieliśmy takiej szukać w drodze powrotnej ;)

Msu3KD2tlS7Q74f-2ZVPQoAmOyk8dG16X_reE-rg

eh__KscUEKvw8TN67YzfnieioBNW45GBauumi_J7

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wicher, dzięki za opinie. :)  Czytałem artykuł na temat tej wsi, i właśnie zastanawiałem się jak to wygląda, dzięki za relacje, teraz już wiem, btw, fajny profil na fb, sam nie mam tam konta ale będę od czasu do czasu zaglądał. ;)  Co do profilów, zapraszam do mnie na instagrama: https://www.instagram.com/photo_zajac/

Taurus, pozdrowienia od mojej lubej, po przeczytaniu komentarza banan na twarzy przez cały dzień, dzięki! :D

Poniżej kilka nowych z tego weekendu i chwilowa przerwa, ręką w gipsie..:(:(

ce7814c52a16d32dgen.jpg

970e80cc4d9dd3e1gen.jpg

8a2a1148572d23cfgen.jpg

6ddbcb6d24b06b2bgen.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Panowie, super foty. Przyjemnie się ogląda takie rzeczy z rana przy kawie ;) W Nieboczowach byłam końcem czerwca, zamieszkane były tam jeszcze dwa domy. Miejsce robi wrażenie. Ciekawe czy zdążę tam wrócić wiosną. @Wicher nie ma problemu z wejściem na teren jednostki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.