Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Foto Śląskich Motoartystów


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja tam się nie znam i nie będę nikomu doradzał.

Są tutaj zapewne lepsi eksperci ode mnie.

Ja sprzedałem lustrzankę, bo przy jeździe na moto zaczęły denerwować mnie jej gabaryty. Zwłaszcza, jak trzeba było zatrzymac się na trasie i na szybko fotkę cyknąć.

Ja musiałem się zatrzymać, wyłączyć silnik, otworzyć kufer i wykopac lustrzankę z futerału :)

Koledzy wyciągali kompakty z kieszeni kurtki, pstryk pstryk, faja dalej :)

Mam bardzo dużo zdjęć w swojej kolekcji, z czego na papier przelana jest może 1/4 i przeważnie to odbitki 10x15 więc to też mnie utwierdziło w przekonaniu,że skoro nie robię dużych odbitek owianych nutką artyzmu, to po co mi ta krowa uwieszona na szyi z obiektywem jak kufel od piwa?:D

 

Kupiłem sobie kompakt, ale nie z najniższej półki cenowej o dosyć przyzwoitych parametrach.

 

Wydaje mi się że powinieneś zwrócić uwagę na coś, co nie szczyci się mega zoomem, a raczej dobrym parametrem obiektywu jeżeli chodzi o światłosiłę. Zarówno na szerokim kacie jak i na tele.

 

Poczytaj strony poświęcone tej tematyce. Może na początek zarejestruj się na stronie www.szerokikadr.pl.

Jest tam bardzo dużo porad i ćwiczeń praktycznych, a także porad sprzętowych, zarówno dla laików jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.

Z pewnościa po tej lekturze głupszy z tej materii nie będziesz, a wręcz przeciwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.