Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witajcie


Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, fajny sprzęt, a jak się na nim jeździ, jakieś wrażenia po pierwszym sezonie?

Wiesz co jak na razie to udało mi się nim zrobić ok. 400km bo kupiłem go już w październiku i warunki już były średnie do jazdy także nie wiele mogę się wypowiedzieć. Jak na razie to wszystko ekstra - idealnie pasuje mi pozycja za kierownicą. Teraz przez zimie sobie go przeglądnąłem, powymieniałem wszystkie płyny, filtry zmieniłem na K&N dołożyłem wyświetlacz biegów i na razie tyle inwestowania w maszynę. Teraz zacząłem inwestować siebie - tzn. ubranie i buty - jak już będę wszystko miał to pewnie się już warunki do jazdy zrobią lepsze i wreszcie zacznę coś jeździć.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak na razie to udało mi się nim zrobić ok. 400km bo kupiłem go już w październiku i warunki już były średnie do jazdy także nie wiele mogę się wypowiedzieć. Jak na razie to wszystko ekstra - idealnie pasuje mi pozycja za kierownicą. Teraz przez zimie sobie go przeglądnąłem, powymieniałem wszystkie płyny, filtry zmieniłem na K&N dołożyłem wyświetlacz biegów i na razie tyle inwestowania w maszynę. Teraz zacząłem inwestować siebie - tzn. ubranie i buty - jak już będę wszystko miał to pewnie się już warunki do jazdy zrobią lepsze i wreszcie zacznę coś jeździć.

pozdrawiam

Czyli ujarzmianie bestii dopiero przed Tobą :D . Fajnie jeśli od razu poczujesz się swobodnie w tym sezonie zważywszy że przejechałeś w swoim życiu 400 Km na motorze. Ja pamiętam jak na początku waliło mi serce jak deptałem do garażu :( Ale jakoś się wjeździłem, i pod koniec ubiegłego sezonu (po kilku glebach- nie groźnych, na szczęście) dosyć swobodnie sobie pyrkałem. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.