Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedawca - Orzesze


slawek_lipina

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Nie chcę zakładać nowego postu, a

wpadłem tutaj też szukając opinii nt. sprzedawcy z Orzesza.

Jestem właśnie w trakcie zakupu u Pana Karola.

Do tej pory jestem zadowolony - trochę handlowców odwiedziłem i u Pana Karola najlepiej się czuje (obsługa porada, pomoc wiarygodność na podstawie przeczucia ..;-)).

Dam znać za jakiś czas po przetestowaniu motocykla i pierwszych wrażeniach.

Być może przyda się komuś ten post i kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się tu zarejestrowałem (wolę śmigać na moto niż siedzieć i klepać w klawisze , a do oglądnięcia fotek z Chudowa nie muszę być zalogowany ;) ) ale chciałem napisać swoją opinię o Karolu by ewentualnie pomóc majki_ tg .

Tak więc poznałem go prawie dokładnie rok temu jak szukałem motocykla dla siebie , ba nawet ten wątek czytałem w zeszłym roku , a że mam blisko to pojechałem pogadać i pooglądać motory . Niecały miesiąc później już wpłacałem zaliczkę na Wildstara z USA i pozostało potem poczekać 5 tygodni na kontener . Przyszedł dokładnie taki jak na fotach z aukcji przekazanych mi przez Karola i nie było się co zastanawiać , więc go kupiłem . Potem oczywiście na lawecie na stację diagnostyczną , tłumacz (tłumaczka oddalona o 3 domy od Karola była w szpitalu akurat , więc załatwiłem swoją ) i wizyta w Starostwie . jeden dzień motorek zarejestrowany . Zrobiłem już jakieś 5 tysięcy kilometrów i zero problemów ...prawie co tydzień jestem w Chudowie na zlocie , więc można podejść , pooglądać i pogadać (na dole wkleję fotkę żeby było łatwiej mnie tam odszukać ).

Dodam też , iż nam osobiście ze 6 osób które kupiły od niego motorki (jedna nawet 2) i każda z nich utrzymuje na tyle dobre stosunki z tym sprzedawcą że robią , ba raczej robimy sobie wspólne wypady po Beskidach ,a gdyby poczuły się w jakikolwiek sposób naciągnięte /oszukane , to jasną sprawą byłoby to że wolałyby go jż nie spotkać na swojej drodze ...tak jak ja pewnego sprzedawcę niedawno zakupionego przeze mnie vw polo z Bielszowic , który zapomniał dorzucić kilka ważnych dla mnie informacji

https://picasaweb.go...954939238232178

(fotka nadwornego fotografa zamku w Chudowie czyli Anny Religa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jeszcze raz,

długo nie pisałem na temat mojego zakupu, po prostu jestem teraz zaabsorbowany zakupem,

ale żeby wyrazić swoją opinię, która być może pomoże innym w decyzji opowiem pokrótce...

Spośród kilku sprzedawców, których odwiedziłem Pan Karol wzbudził moje zaufanie swoim podejściem i pasją do motorów.

Dlatego też zakup padł właśnie na Orzesze, oczywiście niniejsze forum utwierdziło mnie w przekonaniu wyboru.

Sam zakup - zupełnie bezproblemowy, fachowa rada plus ewntualna omoc w przyszłości (na razie takowej nie trzeba ale napewno lepiej się żyje z taką świadomością).

Wrażenie takie jakby Pan Karol indywidualnie traktował każdego klienta na duży plus.

Wreszcie formalności - w zaszadzie większość za mnie zrobił sprzedawca. Mi pozostało udac się do Wydziału Komunikacji i w zasadzie wszystko od ręki załatwione.

Nawet spodziewałem się jakie moga być pytania - za wszystkim zostałem odpowiednio zaznajomiony.

W chwili obecnej cieszę się zakupem, zupełnie bezproblemowym a i sam motocykl wydaje mi się trafionym strzałem.

W razie pytań chętnie odpowiem, mogę podesłać jakieś fotki etc...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odkopie trochę ten topic.W najbliższym czasie chciałbym kupić sprzęt u pana Karola.Czy coś się zmieniło czy w dalszym ciągu Pan Karol jest godnym zaufania handlarzem? W dzisiejszych czasach uczciwi handlarze wygineli jak dinozaury i wg wcześniejszych opinie Pan Karol jest wyjątkiem a przynajmniej był.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie, po latach niebytności na forum.

W dniu 5/8/2016 o 08:33, Lekarz napisał:

Odkopie trochę ten topic.W najbliższym czasie chciałbym kupić sprzęt u pana Karola.Czy coś się zmieniło czy w dalszym ciągu Pan Karol jest godnym zaufania handlarzem? W dzisiejszych czasach uczciwi handlarze wygineli jak dinozaury i wg wcześniejszych opinie Pan Karol jest wyjątkiem a przynajmniej był.

Pozdrawiam

Ostatnio byłem u Karola, bo po kąpieli mojej "Hanki" Kaercherem, ze zgrzewu zbiornika zaczął odchodzić lakier (moto było przelakierowane - Karol uczciwie o tym informował przed zakupem więc miałem świadomość). Aktualnie Karol w ogóle nie zajmuje się Hondą - w 100% przerzucił się na sprowadzanie HD i w zasadzie nie zajmuje się remontowaniem.

Zakup był przypominam w 2011, po krótkiej rozmowie, podał mi namiary na lakiernika, który zdemontował, zmatował i polakierował cały zbiornik, przy okazji porobił delikatne zaprawki lakiernicze na błotnikach, tam gdzie kamienie delikatnie go poodbijały. Okazało się, że zbiornik nie został w całości zmatowany przed lakierowaniem. Bez zbędnych dyskusji, p. Karol pokrył połowę kosztów lakierowania. Można tylko polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.