Skocz do zawartości
MiloszRR

A tu nie było nigdy żadnego tematu?

Rekomendowane odpowiedzi

NIe, to takie powiedzenie. A nawet jakby to co?

Baksiu, jakbyś miał jakieś pytania odnośnie eSy to pisz, wiem już praktycznie wszystko o niej.

napewno bede miał kilka pytań ale to na priw napisze ;) zastanawiam sie ile na slasku lata takich S1000RR to moze naprawde załozymy klub :P:lol::lol::lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na mojej eRce (K1300R) przez ostatnie dwa sezony zrobiłem 37000km i odpukać nic się nie działo, a jak w waszych motocyklach z awaryjnością?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój staruszek się dzielnie trzyma. Mechanicznie nic, jedynie kable przy główce ramy się przetarły...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja na mojej eRce (K1300R) przez ostatnie dwa sezony zrobiłem 37000km i odpukać nic się nie działo, a jak w waszych motocyklach z awaryjnością?

A jak u ciebie z przyciskami na manetkach? Mnie przy 9000 km padlo prawie wszystko i cale szczescie bmw zrobilo akcje serwisowa i mam swiezo nowe zalozone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A jak u ciebie z przyciskami na manetkach? Mnie przy 9000 km padlo prawie wszystko i cale szczescie bmw zrobilo akcje serwisowa i mam swiezo nowe zalozone.

U mnie wszystko działa bez zarzutów. Masz k12 czy k13?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robili mi w Bielsku akcję serwisiwą m.in. Manetek, dzwigienki polizenia tylnego wachacza, sprawdzenie przewodow hamulcowych i kontrola napinacza rozrządu. Te 4 punkty serwis robi free w ramach akcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój rocznik 2010 obejmowała tylko jedna akcja serwisowa, a mianowicie wymiana łącznika w zawieszeniu tylnym (takie trójkątne badziewie, w którym podobno zacieraly się tulejki).

Ogólnie moto jest tym czego szukałem. Super prowadzenie (tylko sportowe oponki, bo wolę jak moto trzyma mocno i pewnie w winklu), hamulce jak żyletki i komfort, który daje ESA. Taki kompromis miedzy wygodnym przetaczaniem się po asfaltach, a szybkim zapierdzielaniem po ostrych winklach.

W tym roku jednak zmieniam moją eRkę he he he... na młodszy model (2013 w czarnym malowaniu, bo obecnie jest light grey metallic).

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakie opony masz zalozone? Ja teraz mam conti tyl race atack a przod sport atack ale testowac bede dopiero na wiosne. Mysle ze nie zejda szybko a tyl lepiej bedzie trzymal na wyjsciu z winkla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Conti Sport Attack II przód i tył. Są rewelacyjne i trzymają o wiele lepiej niż poprzednie wydanie. Bez ostrego pałowania wytrzymują do 10000km. Zrobiłem na nich (dwa komplety) około 17000km i nie zamierzam zmieniać na coś innego. Szybko się nagrzewają i zarówno przyspieszenie jak i hamowanie jest rewelacyjne. W głębokich pochyleniach trzymają nawet na wyslizganym asfalcie. Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem kiedys k1300r (25 ooo w dwa sezony) i nie działo się nic zaskakującego pod kątem awaryjności. Na prawdę biemdablju to dla mnie synonim wytrzymałości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam f800gs,Na starcie padla listwa paliwowa,ale w GS-ach to podobno standard i niedlugo zamierzam z nia zrobic porzadek,mialem tez maly klopot z czujnikiem abs,ale juz usterka usunieta.Fajny motor:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Był jeszcze giemul, ale poszedł na forum prawdziwych :D

BA ! 

... ależ tu życiodajna atmosfera ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta