Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CBR 600RR 2007-2009


BlackDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

słuchajcie mam pytanie, właśnie jestem na zakupie nowego M :) oczywiście jak wcześniej nie odchodzę od stereotypu że HONDA CBR to jednak HONDA CBR....

Jestem w trakcie poszukiwań HONDY CBR 600RR rocznik 2007-2009 z max przebiegiem do 11000tyś, i chciałem zapytać czy według was dostanę taką sztukę w Polsce czy nie ?? bo wiadomo przebiegi sprowadzonych Włochy/Francja/USA itd itd to inna bajka.

Nie ukrywam że uznaję tylko HONDĘ a posiadałem już 2 = Hornet 600 (2006) oraz CBR 600Fi (2006)i chwalę sobie NIEZAWODNOŚĆ POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Reasumując,

zainteresowany :

HONDA CBR600RR

2007-2009

przebieg do 11tyś

1 - właściciel

bez dzwona/szlifa/przewrotek parkingowych/ niepotrzebnych przeróbek

Innymi słowy jak Bozia stworzyła tak niech zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, dziwny przebieg troszke chcesz...motocykl 3 letni no to..no nie wiem ja robie sezonowo 15-18tyś km, wiec może lepiej kupic z faktycznym przebiegiem, te 20-30 tys? Ty czekasz az ktoś Cie oszuka i podsunie Ci motocykl.

Czy znajdziesz w Polsce? Oczywiście!! tylko ze 90% to juz krecony licznik. Ale sa takie jednostki, gdzie będzie faktycznie taki przebieg, ale to rozumiem poznasz.No bo zakładam, ze przy 11 tys to jeszcze opony oryginały,naped...No nie ebde uczyć.

Tak, jest szansa ze w Polsce znajdziesz.

Jeśli miałeś Horneta, to może siedziesz na forum HH, pogadaj z chłopakami z MotoItalii i niech Ci ściągną perełkę.Bo od nich moto to pewniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Manką , że przebieg tutaj nie powinien być wytyczną .

Wiem z doświadczenia i pomocy w poszukiwaniach RR dla kumpla że za ładną sztuke trzeba tez zapłacić - ale myslę że jesteś tego świadomy.

Poklikaj po stronach dealerów Hondy , ponieważ często u takich w komis wstawiane są motocykle klientów , którzy chcą przesiąśc się na coś mocniejszego.

Życzę ostrożnych , rozważnych aczkolwiek owocnych poszukiwań.

Pozdrawiam,

Sylwia

Damir-Team

Wodzisław Śl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki ;)

tak zdaję sobie sprawę z tego że licznik to nie wytyczna i sprawdzam pod każdym względem moto (a nie tylko cyferki na blacie)

A z drugiej strony powiedziałem sobie puszczę w eter temat może ktoś podpowie, może widział , ma znajomego który chce coś mocniejszego....

Co do mnie jeśli chodzi o mocniejszy RR to owszem może i pokusa jest ale............ niestety 168cm wzrostu nie bardzo pozwala by moje "śliczne" stopy dopadły 1000 lub R1 że o V-stormie lub Transie nie wspomnę :D

No niestety zbyt szczodrze to mnie Bozia wzrostem nie obdarowała ale za to PASJĄ i WYTRWAŁOŚCIĄ w poszukiwaniach.

Na necie to już od stycznia siedzę prawie dzień w dzień :):) no ale dupa......

Owszem liczę sie z ceną w granicach 24000-27000tyś no ale kurna NIE MA !!!!!!!!!!!

Ale dzięki za cynk o dealerach bo na to jeszcze nie wpadłem by polukać po komisach dealerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.