Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motoplaza-komis.pl


YegoRRo

Rekomendowane odpowiedzi

Akcesoria i części do motocykli , skuterów , quadów i samochodów.43-100 TYCHY ul. Żwakowska 15 (MERINO)tel. 032/218 11 41tel. 516 027 441 , 516 027 445www.motoplaza.plPon. - Pt od 9 do 19 , Sobota od 9 do 16Kupowałem wczoraj materiały do motocykla (olej,filtr,olej do lag,uszczelniacze do lag)Zniżka przy zakupie towaru !Szeroki asortymentKontakt bardzo dobry !Obsługa tak samoZ mojej strony bardzo polecam ;)Podałem wszystkie informacje o sklepie ze względu pomocy innym użytkownikom forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem, widziałem i wrażenia pozytywne. Konkretna obsługa, spory wybór ciuchów Modeki, mają jeszcze Spool'a i jeszcze jedną firmę. Można trochę się potargować o ceny i ewentualnie skorzystać z systemu zakupu na raty jak komuś $ brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam opinie. Kupiłem kurtkę Modeki jakiś czas temu i w ubiegłym tygodniu buty. Przez jakiś czas mieli mały wybór rękawic ale teraz już widzę, że wszystko ok.Obsługa wyrozumiała i pomocna, kontakt telefoniczny bezproblemowy, dojazd ok i jest gdzie zaparkować (parking obok bloku).Można negocjować ceny i zawsze jakiś miły gratis się znajdzie.Wrócę po portki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Witam

Został uruchomiony przez Nas nowy serwis ogłoszeniowy pod linkiem www.motoplaza-komis.pl

Będziesz mógł/mogła wystawić ogłoszenie dotyczące tylko i wyłącznie motocykli, skuterów, quadów, buggy, oraz wszelkie części oraz akcesoria do tych pojazdów.

Nie zapomnieliśmy również o Nas, użytkownikach tych pojazdów, będzie można również wystawić cały asortyment odzieży używanej , jak również nowej.

Ogłoszenia oczywiście już od 0zł, i nawet do 30 dni :-)

Mamy nadzieję że serwis przyjmie się wśród miłośników właśnie tych maszyn :-)

Serwis stworzony przez Motocyklistów dla Motocyklistów

Naszym celem jest rozwinąć serwis do takiego stopnia, aby każdy użytkownik był w pełni zadowolony :-), Tak więc czekamy na wszelkie sugestie dotyczące poprawy serwisu :-).

Produkty:

Ogłoszenia od 0zł, nawet na 30 dni :-)!! Wszystkie ogłoszenia trafią na Naszą stronę facebook-a ;)

Zapraszam Zibi

post-193019-0-13692700-1298400718_thumb.

post-193019-0-13692700-1298400718_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich sprzedających , jakie kolwiek części do motocykli, zapraszam na Nasz nowy serwis www.motoplaza-komis.pl który staramy sie rozreklamować w śród Nas motocyklistów jak najmocniej, ogłozzenia trafią również na Naszą stronę facebook

Co najważniejsze ogłoszenia są zupełnie darmowe, więc co zależy , a zawsze to większe prawdopodobieństwo sprzedaży :)

Zapraszam!! Zibi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA!!

Zmiana lokalizacji sklepu! :-)

Sklep MOTOPLAZA idąc na przeciw swoim klientom :) został przeniesiony w bardziej dogodniejsze miejsce, w centrum, oraz na parterze!! :-)

tj. Tychy al.Niepodległości 87 ( na przeciwko S.D.K. Tęcza ), lokal o powierzchni 143m2, pomiędzy sklepem PROMIL, a Żabką :-)

Zapraszamy od 14-go marca 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam Adres dla zainteresowanych ;)

43-100 Tychy

al. Niepodległości 87 ( pawilon Kaskada ), Na Parterze !!

Dokładnie na przeciw S.D.K. Tęcza, drugi rząd pawilonów. Sklep znajduje się między sklepem PROMIL a, ŻABKĄ,

W nie dalekiej przyszłości, wejście od strony parkingu, co pozwala dojechać motocyklem pod same drzwi sklepu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.