Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam ponownie!


JACA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Jacuś, od razu odpowiadam na Twój temat jeszcze nie zadany... R1 nie nadaje się na pierwszy motocykl, Kopernik była kobietą, nie wiem dlaczego pierzemy ręczniki skoro jak już się wycieramy to jesteśmy czyści, nie wiem dlaczego golarka goli a latarka nie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku*wa, jak na forum biebera...

To nie jest scigacz - to jest czoper (wogóle doszły mnie słuchy,że pralinka kupuje R1 :D kobieto zaskakujesz mnie bardziej niż biegunka). kamere noszę ciągle ze sobą, w tym momencie jest skierowana w me krocze. Siusiaka nie pokażę, wyciągam go tylko na specjalne okazje ;)

Ok a teraz moje ...:::†††SłITaŚnE SpOsTrZeŻeNiA†††:::..☻♣♠☻♥:

-Darox, idź się leczyć i nie wspominaj tego co było na vendryni.Dziękuje

-Wicher, kup Supermoto a nie jeździj na spaghetti

-Manka <sciana> zmień ten avatar(Hentai jest fajne ale ciężko się przy tym konia skrobie),znajdz se chlopa albo odgrzeb starego przyjaciela na baterie.

-kowaleon jak zwykle najeban*

-Doppel, nie wiem jakim cudem, ta RF jeszcze jeździ B)

-Dejw ogarnij się i szykuj namiot na zlota :*

-Gezo dziękuje <CmOkAsIk> - jeden kulturalny

-Badman dziękuje za wsparcie,wiedziałem,że mogę liczyć na Twoją pomoc w pytaniu, którego nigdy nie zadam B)

-Witam władcę kotów

-Syla mmm, pokaż anę, cycuszki już widziałem na naszej klasie

-Pralinko, złamałaś moje serce...nie przyjechalas na vendrynie ;) ale i tak Cie kocham :D

-victoryMP nie znam, ale widzę, że wsiąknąłeś w tą grupę wzajemnej adoracji - szacun

-Ostek kurn% kopę lat!!

The End

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dejw ogarnij się i szykuj namiot na zlota :*

już niedługo to i to ;)

-victoryMP nie znam, ale widzę, że wsiąknąłeś w tą grupę wzajemnej adoracji - szacun

bez przesady, chyba że Jacku teraz masz takie skrajne potrzeby ;)

A teraz do rzeczy, jak to jest że Władca Kotów ma grupę Rzeźnia?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Darox, idź się leczyć i nie wspominaj tego co było na vendryni.Dziękuje

B) Jacus, byles mi niewierny????!!!! B)

-Pralinko, złamałaś moje serce...nie przyjechalas na vendrynie ;) ale i tak Cie kocham :D

Ale ja bylam we Vendryni. Nikogo z was nie widzialam, nie wiedzialam, ze przyjechales kochanie ;) ....muck :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.