Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

integracyjny temacik :D -spamerski


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Integrują się zintegrowani :)

Mamy tu teraz "Worldwide Underground Rzeźnia", całe forum nasze.

I jak tworzy się już jakieś podziemie? Ktoś uderzył do Pcheły?

Ja znam taką fajną grę w butelkę. Zwana czasem "butelki". Kupuje się flaszkę, a w zależności od ilości graczy, nawet kilka. No i zaczyna się gra i tak gramy i gramy. Finał oczywiście w gardle... Niektórych ta gra nudzi i zasypiają, innym nie smakuje i oddają.... ot taka bibka :D

Kiedy gramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylus no zyje :D co prawda jestem jeszcze opuchnięta i obolała, ale znosze to dzielnie :D

Ba nawet obchodzi sie bez przeciwbólowych.

2-3 tygodnie musze pociskać o kulach, a 4-6 miesiecy bez spoertów ekstramalnych,skoków i biegów itp... Czuje kleske :) aaaaaaaaale spoko, koniec marca znów ide.... i ptaszek strzeli ten sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa że wypijemy po pare browarków jak ostatnio, pozniej zacznie sie stawianie wódeczki, po czym wypijemy w tunelu komandosa z gwinta i zapijemy browarem :)

a tak poza tematem to nie mam słów na głównego bohatera z filmiku

http://www.sadistic.pl/zapierdalanie-moto-po-amputacji-nogi-i-reki-vt68943.htm

troche tego nie ogarniam :D maneta na lewą rękę i hamowanie tylko i wyłącznie biegami? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa że wypijemy po pare browarków jak ostatnio, pozniej zacznie sie stawianie wódeczki, po czym wypijemy w tunelu komandosa z gwinta i zapijemy browarem :)

a tak poza tematem to nie mam słów na głównego bohatera z filmiku

http://www.sadistic.pl/zapierdalanie-moto-po-amputacji-nogi-i-reki-vt68943.htm

troche tego nie ogarniam :D maneta na lewą rękę i hamowanie tylko i wyłącznie biegami? :D

Czego nie ogarniasz... tego, że na prawe kolano schodzi niżej?

Moto pewnie ma dostosowane.

Gezo, to może ustawmy się raczej na kolejny tydzień (19 marca). Ja mam już w planie dwu lub trzydniowy trening na parapetówce u koleżanki na tydzień 12 marca.

Pozdrawiam.

P.S. Dawać tu jakiś underground

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie ogarniasz... tego, że na prawe kolano schodzi niżej?

Moto pewnie ma dostosowane.

Gezo, to może ustawmy się raczej na kolejny tydzień (19 marca). Ja mam już w planie dwu lub trzydniowy trening na parapetówce u koleżanki na tydzień 12 marca.

Pozdrawiam.

P.S. Dawać tu jakiś underground

To przełóż parapet, koleżanka jak szczera i oddana to da się stuknąć innym razem ;)

Termin dałem konkretny i się go trzymajmy bo się znowu zacznie marudzenie, sranie w banie i inne pieprzoty. B)

No chyba, że wiekszość zadecyduje inaczej to będziemy ustalać demokratycznie (czarno to widzę) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przełóż parapet, koleżanka jak szczera i oddana to da się stuknąć innym razem ;)

Termin dałem konkretny i się go trzymajmy bo się znowu zacznie marudzenie, sranie w banie i inne pieprzoty. B)

No chyba, że wiekszość zadecyduje inaczej to będziemy ustalać demokratycznie (czarno to widzę) ;)

A co mi tam, z doświadczenia wiadomo, że wpadam na chwilę... a potem znikam B)

Pojawię się w takim razie dopiero na kolejnym mitingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, aż admin doda ludzi do podforum ;) Do Fabia napisałem, ale jak widać woli zająć się gimnazjalistkami ;)

Paczuś taka gimnazjalistka mogła by cie wiele nauczyć jak np. zakładanie majtek przez głowę, picie połówki na eksa, słoneczko na balangach i jeszcze parę innych wybryków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB no powiem Ci, ze zajebioza :angry: tylkoko teraz same kłotki uzywali, bez wiertarek :)

Eee.. a aona na bloku operacyjnym siedzi??

Tak, dla wielu pacjentow jest anonimowa, nie dostaje czekoladek, ale tez nie musi wysluchiwac nieprzyjemnych nieraz tekstow pacjentow no i czasem jest ponoc zabawnie jak po "glupim jasiu" ktos cos strzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.