Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOOEREMKA 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie chciałem WSZYSTKIM Serdecznie Podziękowć za tak liczne przybycie na tegoroczną WooeReMkę i za klimat jaki na naszym zlocie stworzyliście WY. Dla Takich Gości warto organizować takie imprezy. Jeszcze raz wielki Szacun i podziękowania za wspólną i bezpieczną zabawę :D

Właśnie zawitałem do domu, z którego wybyłem w czwartek. Mimo przemęczenia zapodałem sobie płytkę z KaDve (następna będzie z RockHead) :D i przeglądam pierwsze zdjęcia oraz fora aby powspominać to co już za nami.

Jeszcze raz dzięki za słowa uznania.

Teraz trzeba trochę odpocząć, zaliczyć w tym sezonie parę innych zlotów aby się zresetować i od września zakasać rękawy w celu przygotowania kolejnej WooeReMki 2012 - jeszcze tylko ok 365dni i widzimy się ponownie :lol:

Zachęcam do zaglądania na naszę stronkę klubową oraz do naszej Gazety Zlotowej gdzie niebawem zamieścimy fotorelację z WooeReMki 2011 oraz gdzie również możecie dowiedzieć się o innych organizowanych przez nas imprezach, na które już serdecznie zapraszamy...........

P.S.

Właściciele uszkodzonych trzech motocykli przy hotelu proszeni są o kontakt z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Serdeczne podziękowania dla Organizatorów zlotu , za super atmosferę, moc atrakcji i wspaniałą zabawę.

WooeReMka na stałe wpisana jest w kalendarz "Zlotów Obowiązkowych" dla naszej załogi :)

Jeszcze raz wielkie dzięki i gratulacje udanej imprezy ;)

Pozdrawiamy

Ekipa Damir-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam K2! Mi tam bardziej Panie Artystki się podobały :):)

to był akurat moment zlotu w którym potrzebowałem chwili odpoczynku i nie zdążyłem dojść pod scenę ;)

poza tym z k2 można było sobie strzelić pamiątkową fotkę :P

Syla ja od zeszłego roku jak sie pojawiłem pierwszy raz tak myślę, że jak się uda to co roku będzie trzeba wpadać, bo chłopaki z WRM naprawdę sie starają jak mogą i jak dotąd są to jedne z najlepszych imprez na jakich bywałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.