Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o nowym "starym" forum


Pchela

Rekomendowane odpowiedzi

1. Widzę, że innym mniej, ale mnie przeszkadza czas 12 godzinny. Aha, ale ten zegar nie chodzi też jak powinien, spóźnia o około godzinę

2. W profilu po lewej pod "reputacja" są poprzesuwane o 1 linijkę w górę pytania i odpowiedzi, jedne niżej drugie wyżej, niby nic, ale jak już się ktoś pyta co nie pasuje to piszę

Reszta dużo lepsza niż kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Widzę, że innym mniej, ale mnie przeszkadza czas 12 godzinny. Aha, ale ten zegar nie chodzi też jak powinien, spóźnia o około godzinę

2. W profilu po lewej pod "reputacja" są poprzesuwane o 1 linijkę w górę pytania i odpowiedzi, jedne niżej drugie wyżej, niby nic, ale jak już się ktoś pyta co nie pasuje to piszę

Reszta dużo lepsza niż kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Macie już tyle pochlebnych opinii, że myślałem sobie - może moje uwagi znanego "marudy" są zbędne. Ale skoro mnie poganiacie, to tak; jest dobrze jak jest. Trzeba utrzymać poziom i nie pozwolić na wszechogarniające schamienie. Darujmy sobie złośliwości kierowane do niezaradnych i szukających pomocy. Nie chodzi mi o stworzenie atmosfery "kółka różańcowego" ale o rzetelną i konkretną, uczciwą i niekomercyjną współpracę i pomoc. Największa odpowiedzialność na tym etapie istnienia spada na moderatorów. A my mamy ich wspierać. I tego Wam oraz sobie życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zauwazylem ze forum "ogolnopolskie" czyli forum.motocyklistow.pl ma dokladnie ta sama szate graf./silnik co nasze slaskie :) tam sa wszyscy zachwyceni praktycznie jak tu B)

Jak dla mnie jest spoko, tylko zastanawia mnie dlaczego pod avatarami nie ma informacji o motocyklu, mnie osobiscie bardziej to interesuje niz kto ile nawalil postow lub kiedy dolaczyl.

tam wlasnie jest opcja wpisania na jakim moto sie jezdzie wiec wnioskuje ze tutaj tez sie da? to raczej pytanie do admina

tez zauwazylem ze nie wszyscy maja wpisane kiedy sia zarejestrowali na forum, jedni maja normalna date inni "---"...mnie to nieprzeszkadza tylko zastanawia :D

co do numeru uzytkownika to nie powiem zeby sie przydalo ale to tez nie konieczne

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czat niby działa... ale to jeszcze testuje, zapraszam was również do tego :)

2. Powalczę, z tym czasem

3.

Awatar pokazuje się przy odpowiedzi, ale u góry strony przy nicku go nie ma. Powinien być?

Tam pokazuje się Twoje zdjęcie, jak dodasz.

4.

Całkiem OK, czytelniejsze :D. Tylko pytanie czy taki jest zamysł, że niezalogowani również mają dostęp do wszystkiego (włącznie z profilami)?

Tak ale nie mogą odpowiadać,. Myślę, że jak ktoś będzie czegoś szukał to znajdzie, a jak będzie się chciał wiązać na dłużej to się zarejestruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mariaz forum z facebookiem? Czy juz nie ma zadnej strony bez tego?

Jak cie nie ma na Fejsbuku to znaczy, że nie istniejesz. Poza tym bardzo ważne jest, żeby wcisnąć okienko "lubię to", bo to wtedy jest dobrze albo nawet bardzo dobrze, że wszyscy o tym wiedzą. Tak samo powinno byc konto na NK, a jak dodatkowo prowadzisz bloga to masz 2 gwiazdki dodatkowo w reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.