Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

duży, gruby chce znowu jeździć


miskowaty

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 188 cm, 120 kg wagi ( spasłem się, wiem) i po kilkunastu latach chciałbym wrócić na dwa kółka. kiedyś jeździłem na enduro ( nawet jako zawodnik - stare dzieje) dziś jako podtatusiały pan w średnim wieku szukam maszynki dla siebie. nie znam się na obecnych modelach, raz kilka lat temu siedziałem na BMW ( chyba GS850 ale głowy nie dam) proszę o radę: szukam modelu turystycznego do dojazdów do pracy ( 60km w jedną stronę a i w pracy troszkę sie czasami przemieszczam ) i na lekkie szutry. pomoże ktoś w wyborze? nie ukrywam, że lubię wysokie maszynki ( z młodości pozostało mi, że jedna noga do podparcia zupełnie wystarcza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką kwotę chcesz przeznaczyć a maszynę? Skoro chcesz też zaliczyć szutry, to chyba XX, deauville i tym podobne wynalazki odpadają....

Zastanów się też nad dobrym strojem, kaskiem, itp. Ja bym szukał czegoś pokroju właśnie BMW GS, Yamaha TDM, Varaderko.

27.02.2011 jest Oldtimerbazar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, mam 188 cm, 120 kg wagi ( spasłem się, wiem) i po kilkunastu latach chciałbym wrócić na dwa kółka. kiedyś jeździłem na enduro ( nawet jako zawodnik - stare dzieje) dziś jako podtatusiały pan w średnim wieku szukam maszynki dla siebie. nie znam się na obecnych modelach, raz kilka lat temu siedziałem na BMW ( chyba GS850 ale głowy nie dam) proszę o radę: szukam modelu turystycznego do dojazdów do pracy ( 60km w jedną stronę a i w pracy troszkę sie czasami przemieszczam ) i na lekkie szutry. pomoże ktoś w wyborze? nie ukrywam, że lubię wysokie maszynki ( z młodości pozostało mi, że jedna noga do podparcia zupełnie wystarcza)

Kolego proponuje honde Vtx.Ja mam 187 cm i 130 kg.Motor może drogi ale za to wygodny i bez awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ramboo...na zxr6 zainteresowany, który waży 130kg wyglądałby jak słoń na mrówce (bez urazy)bo kolana składamy wysoko przy zbiorniku paliwa. Poza tym kolega chce zjechać czasem z asfaltu więc moim zdaniem najleprze to Afryczka, Varadero, KTM Adventure i inne wysokie i w miarę mocne konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.