Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsze moje rozpoczęcie w Częstochowie... niektóre maszyny będą mi się śniły po nocach :) ilość moto ogromna :rolleyes: . Co do samej mszy i kazania... od samego początku czułem, że będzie śmierdziało polityką :angry:

Wie ktoś coś na temat ziomka który zaliczył glebę na trasie Częstochowa-Tarnowskie Góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyśmienicie. Pogoda mogłaby być lepsza no ale..... A co do kazania to ręce mi opadają. Kaznodzieje wymaga chyba oglądu specjalistów.

Wie ktoś coś na temat ziomka który zaliczył glebę na trasie Częstochowa-Tarnowskie Góry ?

A co do niego, to o którym mowa? Mijaliśmy dwóch co chyba im się coś stało. A i ja :D:D:rolleyes: przejechałem się po kamyku i na skrzyżowaniu . . . . .BUM, i leżę na boku. No, ale wstałem i wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Uuuuuuu :rolleyes: , to chyba o innym mówimy. Z Tar.Gór na Czestochowę przed miejscowością Lubsza jakiś chopperek stał już na lawecie, jak go mijaliśmy ok 11 rano(był z nim ktoś na Goldwingu), a zaraz za Lubszą stał znowu jakiś chopper, którego właściciel tylko wymachiwał rękami (chyba ze złości)jak go mijaliśmy. Wiem też, że w drodze powrotnej blisko Tarn.Gór jakieś dwa ścigacze wjechały w bandę. Jednego gostka odwieżli do szpitala podobno (tak przynajmniej mi doniesiono). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w miarę spoko w tamtym roku była patelnia jak cholera i było gorzej.

Polityczne pieprzenie w środku mszy zostawię bez komentarza

Choć ciągłe uciszanie przez "wodzireja" na ambonie śmieszne jak miał nadwrażliwe uszy na hałas mógł odprawiać mszę w środku aż korciło żeby przegarować jak uciszał po raz któryś ludzi.

Mam jeszcze pytanie nie wiecie co się kopciło w połowie mszy??? konkretny czarny dym się unosił ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyśmienicie. Pogoda mogłaby być lepsza no ale..... A co do kazania to ręce mi opadają. Kaznodzieje wymaga chyba oglądu specjalistów.

A co do niego, to o którym mowa? Mijaliśmy dwóch co chyba im się coś stało. A i ja :D:D:rolleyes: przejechałem się po kamyku i na skrzyżowaniu . . . . .BUM, i leżę na boku. No, ale wstałem i wszystko ok.

wspolczuje.

a gzie stales sasiad?

szkoda-nie spotkalismy sie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 tys. motorów w jednym miejscu.. coś pięknego.... Byłem po raz pierwszy i pomimo tego kazania(smoleńsk jako drugi katyń :D ), za rok sobie nie odmówie bo dla samej atmosfery i widoku wartoooooo!! :D

Pozdro dla trzeźwo myślących :rolleyes:

3 lata temu stal motor kolo motora.

jak to mowia gdyby dziewczyn nie bylo to palca nie byloby gdzie wlozyc taki tlok byl.

pisali ze bylo 22 tysiace wiec wczoraj 20 tys nie bylo to moje spostrzezenie.tak mi sie wydaje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w miarę spoko w tamtym roku była patelnia jak cholera i było gorzej.

Polityczne pieprzenie w środku mszy zostawię bez komentarza

Choć ciągłe uciszanie przez "wodzireja" na ambonie śmieszne jak miał nadwrażliwe uszy na hałas mógł odprawiać mszę w środku aż korciło żeby przegarować jak uciszał po raz któryś ludzi.

Mam jeszcze pytanie nie wiecie co się kopciło w połowie mszy??? konkretny czarny dym się unosił ..

Naprawdę nic nie wiesz?

Wybrali Jarka na papierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.