Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hells Angels


kris13thc

Rekomendowane odpowiedzi

cathykgb @ 11.11.2010 07:16napisz wniosek, dołącz 3 zdjęcia, +znaczki skarbowe za 50zł...może Cię chłopaki przyjmą... :P
Dodatkowo dokonaj morderstwa na 3 staruszkach ,uprowadź dla okupu 3 noworodki oraz przegryź tętnice żywej sarnie po czym wypij jej ciepłą krew. Wtedy będziesz godzien.Cholera co ta telewizja robi z ludźmi :PAha i zapomniałbym o najważniejszym; Jeździsz co czwartek do Chudowa na spędy? Bo jak nie to nie masz szans - nieprawdziwych nie biorą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz sobie jaja ,czy jesteś naprawdę tak naiwny.Musisz kilka ładnych latek pojeżdzić ,a jeśli oni cię zuważa lub ktoś z nich poleci to może ci się uda.To wybór na życie ,a nie zabawa jak w przedszkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś nudny #Firestorm# z tym Chudowem. Wszyscy już wiedzą, że Ty tam nie jeździsz i gardzisz tymi którzy się tam pojawiają i ogólnie na połączenie słowa Chudów i czwartek dostajesz ptasiej grypy.To, że ktoś kiedyś palnął głupotę, tym, że trzeba jeździć na zamek bo inaczej się nie jest motocyklistą, nie uprawnia Cię do katowania nas tymi głupimi żartami o tej mieścinie. Słyszałeś o tym, że żart powiedziany dwa razy już nie jest taki śmieszny? Bo teraz do chodzi do paradoksu, że jak napiszesz na tu posta to na 90% zawiera ten sarkazm o prawdziwości motocyklizmu i Chudowie.Odpuść bo naprawdę nie jest to śmieszne, było na początku, ale teraz po prostu jest żałosne.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slusar_o2 @ 11.11.2010 17:26Ale Ty jesteś nudny #Firestorm# z tym Chudowem. Wszyscy już wiedzą, że Ty tam nie jeździsz i gardzisz tymi którzy się tam pojawiają i ogólnie na połączenie słowa Chudów i czwartek dostajesz ptasiej grypy.To, że ktoś kiedyś palnął głupotę, tym, że trzeba jeździć na zamek bo inaczej się nie jest motocyklistą, nie uprawnia Cię do katowania nas tymi głupimi żartami o tej mieścinie. Słyszałeś o tym, że żart powiedziany dwa razy już nie jest taki śmieszny? Bo teraz do chodzi do paradoksu, że jak napiszesz na tu posta to na 90% zawiera ten sarkazm o prawdziwości motocyklizmu i Chudowie.Odpuść bo naprawdę nie jest to śmieszne, było na początku, ale teraz po prostu jest żałosne.Pozdro
Aha ha ha ha. Cale to forum to jeden wielki paradoks :D----------
kostucha @ 11.11.2010 18:15firestorm czy dragstar z jakimś tam trójkątem bermudzkim, jak to jest w końcu? :(
Jestem Heinrich Himmler - Reichsfurrer SS. Wnosze o usuniecie mnie z tego forum i rozstrzelanie pod murami zamku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz trocha poczekać do wiosny z imprezom , bo teraz twardziele się przesiadły na puszkowozy i na zamczysko się już dupala nie wozi narazie . Może zrobimy konkursa abo chociaż ankietkę ( teraz to takie modne ) , kto pociągnie za spust ? Ja się zgłaszam na ochotnika . ps. Jak mam wkleić zdjęcie swojej gewery , bo jestem poczontkujoncy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 12.11.2010 01:58to musisz trocha poczekać do wiosny z imprezom , bo teraz twardziele się przesiadły na puszkowozy i na zamczysko się już dupala nie wozi narazie . Może zrobimy konkursa abo chociaż ankietkę ( teraz to takie modne ) , kto pociągnie za spust ? Ja się zgłaszam na ochotnika . ps. Jak mam wkleić zdjęcie swojej gewery , bo jestem poczontkujoncy ??
Kuźwa tyle się jeszcze męczyć :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam wszystkich chciałbym wstąpic do klubu Hells ANGELS ALE CIEZKO COS SIE DOWIEDZIEC TUTAJ PARE OSÓB BARDZO MĄDRZE SIE WYPOWIEDZIAŁO NA ICH TEMAT POTRZEBUJA KONTAKTU Z KIMS KTO BY MNĄ POKIEROWAŁ I UDZIELIŁ MI JAKIEKOLWIEK POMOCY NA TEN TEMAT POZDRAWIAM.

Zgłoś się do administratora strony http://www.pudelek.pl/ - to utajniona strona kontaktowa z HAMC Poland taka zmyla żeby psiarnia ich nie namierzyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.