Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalety 31.10.2010


erkaen

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art7841,wypadek-w-kaletach.html Do groźnego wypadku doszło wczoraj po południu w Kaletach na drodze wojewódzkiej nr 789. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 25-letni motocyklista na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem osobowym. W wyniku zderzenia motocyklista w stanie ciężkim śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Trafił tam także ranny kierowca samochodu. Przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w prowadzonym w tej sprawie postępowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejeżdżałam tamtędy nieco wcześniej i nie powiem że nie miałam obaw czy któryś nie wyskoczy na kole na mój pas i nie skasuje mnie i motocykla. Ekipa do szaleństw była tam spora. Skończyło się jak skończyło. Jak się cyrkuje na motocyklu obok przejeżdżających aut nie trudno o katastrofę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. stała się tragedia i dotknęła ona wielu z nas.. poszkodowany to nasz kolega z ekipy Patryk Lebek, walczył tydzień w szpitalu i niestety Pan Bóg zabrał go nam.. Ironia losu i niesprawiedliwość na tym świecie pokazała że kolejny raz odchodzi wspaniała osoba... ;/ [*] Ten post NIE MA NA CELU PROŚBY.... TO JEST NASZ OBOWIĄZEK!!! pożegnajmy kolegę jak na brać motocyklową przystało! W dniu pogrzebu WSZYSCY!!! jedziemy maszynami odprowadzić go w tej ostatniej drodze.. Nie zależnie od pogody, temp. Jedziemy! Jest już na naszym forum trochę biker'ów więc pokażcie że nie jesteście obojętni i że warunki i inne pierdoły nie stoją na przeszkodzie by wyjechać, chociaż ten ostatni raz! Dokładny dzień pogrzebu podam dzień wcześniej, godzinę i miejsce... Niech mu tam lekko na górze będzie.. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano wcześniej............motocyklista na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem osobowym. ......Ekipa do szaleństw była tam spora. Skończyło się jak skończyło. Jak się cyrkuje na motocyklu obok przejeżdżających aut nie trudno o katastrofęSzkoda że takie czynniki doprowadziły do takiej tragedii. Uważajcie na siebie, życie jest tylko jedno. R.I.P Patryk.[*]Żegnaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.