Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Złapałem kapcia...


c002c

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Sebastianku złapałem kiedyś gwoździa na wylot do nowej opony i po zakołkowaniu zrobiłem na niej jeszcze 2 sezony aż się skończyła więc wszystko zależy od tego w jaki sposób opona jest uszkodzona. Czasem warto naprawiać czasem nie, a że tobie opona się rozerwała jak papier to nie będę wnikał jak to naprawiałeś... kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASS1 @ 19.10.2010 18:14a czy ty wiesz jak koleś rozwalił oponę?co do mojej opony to naprawiana była u Ratki.Chodzi mi o to ze czasami nie warto oszczędzać a ze ty zrobiłeś na niej 2 sezony to ok ale co byś napisał gdyby ta kołkowana opona pękła ?
A CZY TY WIESZ JAK ON JĄ ROZWALIŁ ? ,ze od razu mu odradzasz naprawę? Oczywiście ,że idealnie było by po każdym nawet najmniejszym kapciu wymienić gumę na nową ale już widzę jak w nowej oponie za 900 zł po tygodniu łapiesz gwoździa i on razu lecisz do sklepu po następną , bez próby naprawy. Na pewno bezpieczniej będę czuł się na nowej dobrze naprawionej oponie niż na starej wyłysiałej piździe a jak czasem widzę na jakich gumach ludzie jeżdżą to włos się kurwa jeży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo88 @ 19.10.2010 21:28Myślę że normalny zakład wulkanizacyjny poklei Ci tę oponkę. W okolicy jest ich napewno dużo
Bez problemu chyba każda lepsza wulkanizacja zgrzeje opone no chyba że aż tak jest rozjebana .Mi do opony wlazł 15 cm pręt o grubości 2cm i też porobił niezły bajzel ale dali radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maleńką dziurkę. Powietrze mi schodzi dosłownie w minimalnym stopniu. Jak o kapciu sie dowiedzialem w szopienicach to po dopompowaniu do normalnego stanu jeszcze spokojnie 2h jezdzilem. w garazu po umyciu oponki znalazlem dziurke. jest tak mala ze nawet jej nie wiedac. gdyby nie banki powietrza to pewnie bym ja przeoczyl. Wiec mysle ze latka powinna dac rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.