Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szlif


ado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motonistów Dzisiaj miałem własnie kończyc moj sezon na moto- serwis i garaż, po drodze do serwisu spotkala mnie nie zbyt mila niespodzianka. Otoz ledwie co ruszyłem z pod domu -ja wiem mooze jakies 500m,- dojazd do ronda i bach. mialem moze z 30km/h max nawet nie wiem jak sie to stalo widzialem tylko jak moj kotek sunie bokiem po rondzie(opony prawie nówki szybkosc mala a jednak stalo sie) - moto to jak to za zwyczaj wygląda po szlifie -lusterko, kierunkowskaz,pokrywa i owiewka zdarte ale na szczescie nic nie polamane (mam taką nadzieje)co sie okaze jak moto wroci z serwisu.lecz co wazniejsze mi nic nie jest, wiec apel do wszystkich Uwaga ślisko max !!!!pozdrawiam ado:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ado @ 15.10.2010 13:23Witam wszystkich motonistów Dzisiaj miałem własnie kończyc moj sezon na moto- serwis i garaż, po drodze do serwisu spotkala mnie nie zbyt mila niespodzianka. Otoz ledwie co ruszyłem z pod domu -ja wiem mooze jakies 500m,- dojazd do ronda i bach. mialem moze z 30km/h max nawet nie wiem jak sie to stalo widzialem tylko jak moj kotek sunie bokiem po rondzie(opony prawie nówki szybkosc mala a jednak stalo sie) - moto to jak to za zwyczaj wygląda po szlifie -lusterko, kierunkowskaz,pokrywa i owiewka zdarte ale na szczescie nic nie polamane (mam taką nadzieje)co sie okaze jak moto wroci z serwisu.lecz co wazniejsze mi nic nie jest, wiec apel do wszystkich Uwaga ślisko max !!!!pozdrawiam ado:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I/JG53_Pogo @ 16.10.2010 02:08Ja pier...e i co z tego ??Jutro jak wyjadę i się poślizgne na liściu też mam założyć temat ku przestrodze ?Jak widze dla nie których sezon i jazda na motocyklu to tylko w piękne słoneczne dni.Dam ci radę schowaj już swojego "kotka" bo idzie zimą i się jeszcze zabijesz i będczie kolejny nie potrzebny temat .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I/JG53_Pogo @ 16.10.2010 02:08
ado @ 15.10.2010 13:23Witam wszystkich motonistów Dzisiaj miałem własnie kończyc moj sezon na moto- serwis i garaż, po drodze do serwisu spotkala mnie nie zbyt mila niespodzianka. Otoz ledwie co ruszyłem z pod domu -ja wiem mooze jakies 500m,- dojazd do ronda i bach. mialem moze z 30km/h max nawet nie wiem jak sie to stalo widzialem tylko jak moj kotek sunie bokiem po rondzie(opony prawie nówki szybkosc mala a jednak stalo sie) - moto to jak to za zwyczaj wygląda po szlifie -lusterko, kierunkowskaz,pokrywa i owiewka zdarte ale na szczescie nic nie polamane (mam taką nadzieje)co sie okaze jak moto wroci z serwisu.lecz co wazniejsze mi nic nie jest, wiec apel do wszystkich Uwaga ślisko max !!!!pozdrawiam ado:)
Ja pier...e i co z tego ??Jutro jak wyjadę i się poślizgne na liściu też mam założyć temat ku przestrodze ?Jak widze dla nie których sezon i jazda na motocyklu to tylko w piękne słoneczne dni.Dam ci radę schowaj już swojego "kotka" bo idzie zimą i się jeszcze zabijesz i będczie kolejny nie potrzebny temat .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze końcówka sezonu jest taka ze każdy jeszcze chce na koniec ostro pozapierdalać powiedzmy sobie to szczerze.Ale przy tych temperaturach opony już bardzo słabo trzymają i trzeba by wyluzować bo asfalt zimny choć na dworze ponad 10 w słońcu i wydawało by się że jest ok.Współczuje końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że forum zdycha przez właśnie takie nic nie wnoszące tematy w stylu onet.pl Kiedyś to forum wyglądało o wiele ciekawiej nie wypisywanu tutaj takich pierdół !!!Kolega napisał że się wyjebał i co my mu mamy odpisać ?-O kurcze jaka szkoda-Dobrze że jesteś cały -Już zima idzie trzeba uwarzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto z Tobą dyskutować, teraz każdy będzie bronił swojego ... Ja twierdzę, że ostrożności nigdy za wiele i każda informacja która będzie nas chociaż na chwilę "prostowała" jest pożyteczna.Jak ktoś wyżej napisał, jeśli uważasz że poprzez ataki forum będzie się rozwijało w dobrą stronę ... to masz ciekawe podejście do życia i pewnie masz dużo znajomych. Tak sobie tylko myślę, bez urazy oczywiście.A poza tym i tak na drodze bym Ci pewnie machnął lewą, więc miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I/JG53_Pogo @ 16.10.2010 16:57Kolega napisał że się wyjebał i co my mu mamy odpisać ?
Ja też wczoraj miałem niewiarygodną przygodę . Wchodzę do garażu.........pacze..........a motong cały zakurzony !!!!! No i co ?? I musiałem , kurde , go wyczyścić !!! Serio !! CA ŁE GO !! Czujecie blusa ?!? Uważajcie na kurz bo nie ma leko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 18.10.2010 14:30I/JG53_Pogo @ 16.10.2010 16:57Kolega napisał że się wyjebał i co my mu mamy odpisać ?Ja też wczoraj miałem niewiarygodną przygodę . Wchodzę do garażu.........pacze..........a motong cały zakurzony !!!!! No i co ?? I musiałem , kurde , go wyczyścić !!! Serio !! CA ŁE GO !! Czujecie blusa ?!? Uważajcie na kurz bo nie ma leko .
No to zajebisty masz motorek, co jak jest zakurzony to nie pojedzie? Trzeba było o tym pomyśleć przed zakupem.A co do tematu to bardzo dobrze że kolega zakłada temat o bezpieczeństwie do dyskusji, na tym forum jest postów co kot napłakał więc jak będziemy obmyślać tylko "ambitne tematy" to postów będzie jeszcze mniej.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze co po niektórych posty na temat bezpieczeństwa chyba raczej nie interesują, wypatrują tylko tych postów których można sie czepić -ok wasza wola, może i mój przypadek to błahostka i ciesze sie z tego bo jestem cały:) polecam temat ...3,14 i reszta pozdro dla całej grupy LwG Post edytowany: 18.10.2010 16:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 18.10.2010 14:30
I/JG53_Pogo @ 16.10.2010 16:57Kolega napisał że się wyjebał i co my mu mamy odpisać ?
Ja też wczoraj miałem niewiarygodną przygodę . Wchodzę do garażu.........pacze..........a motong cały zakurzony !!!!! No i co ?? I musiałem , kurde , go wyczyścić !!! Serio !! CA ŁE GO !! Czujecie blusa ?!? Uważajcie na kurz bo nie ma leko . No to mogłeś go olać.Kup pokrowiec :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyber"ek @ 18.10.2010 18:29szczerze mowiac, dziekuje za rade co do przyczepnosci... a FORUM PANOWIE PSUJE SIE PRZEZ TAKICH JAK WY
podpiszę się pod kolegą!!!mi też się przydała rada o przyczepności ;)i serio nudne się już robi, że co post to ktoś ma zawsze o coś wonty !!ludzie luzu trochę!LwG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.