Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2010 - Gliwice 16.X.


AlArab

Rekomendowane odpowiedzi

WRM MC Poland zaprasza na imprezę: "Zakończenie sezonu motocyklowego 2010"Gdzie i kiedy????16.10.2010ClubHouse WRM MC Gliwice ul. Ciesielska 10W gościnnych ciepłych murach naszego Klubu czekają na Was między innymi: * muzyka na żywo (zabawa z "Rabarbarem" przy rockowej nucie) * muzyka mechaniczna (pląsy do białego rana) * pełny bar (między innymi "wściekły pies" za dwójkę) * ciepłe żarełko (grill i gar-kuchnia) * możliwość przenocowania (brać karimaty i śpiwory) * transport do centrum Gliwic co godzinę od 23:00 * garaż na rumaki(dla zmotoryzowanych mimo aury)Start imprezy o godzinie 18:00WJAZD - GRATISPrzy sprzyjających warunkach pogodowych około godz. 14:00 / 15:00 parada przez Gliwice. - W TEJ SPRAWIE SZCZEGÓŁY WKRÓTCE na naszej stronie LINKSerdecznie zapraszamSzklarz----------0432aaeca93898aef78d703d09619a09.jpgZakończenie sezonu 2010 - plakat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawacjarzu, Joana vel Foka oferuje odwóz na kopernik bo jej stan błogosławiony nie pozwala na dawanie w palnik ;-). To juz pół drogi masz ;-) a później Szymon szybka noga zaniesie dalej do Hindenburga. A tak całkiem serio to Foka jedzie jako kierowniczka wiec ja i ma luba już na pewno będziemy ... się mogli napić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Magneto* @ 07.10.2010 12:10..... na pewno będę żeby pogadć z Hose Arcadio Moralesem ;-)
Hiszpańskim pisarzem i eseistą ;)
*Magneto* @ 08.10.2010 07:29Krawacjarzu, Joana vel Foka oferuje odwóz na kopernik bo jej stan błogosławiony nie pozwala na dawanie w palnik ;-). To juz pół drogi masz ;-) a później Szymon szybka noga zaniesie dalej do Hindenburga. A tak całkiem serio to Foka jedzie jako kierowniczka wiec ja i ma luba już na pewno będziemy ... się mogli napić ;-)
Dodatkowo od 23.00 co godzine bedzie jeździła od nas "taksówka" do centrum Gliwic na Plac Piastów. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Magneto* @ 08.10.2010 07:29Krawacjarzu, Joana vel Foka oferuje odwóz na kopernik bo jej stan błogosławiony nie pozwala na dawanie w palnik ;-). ..........
Joana vel Foka - gratuluje!!!!!!!!!!!!!!;);):);):):P:):)Ale jak ty dałaś się zbrzuchacić - ??????Mam nadzieję że dokonał tego Pluszak a nie Roman ;):D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem,impreza świetna.Wiem teraz tylko,ze w z moim doświadczeniem w wojażach alkoholowych nie ma co nawet się mierzyć;]wielkie dzięki Szklarz za powiedzenie gdzie ta impreza była,chociaż dotarcie nie należało do rzeczy łatwych.Również podziękowania należą się komuś kto mnie odwiózł.Mam nadzieję,że nic tam nie nabroiłem,chociaż wczoraj zauważyłem otarcia na boku,więc coś gdzieś musiałem zaliczyć(tak to bywa jak młody chce trzymać tempo;]) mam nadzieję,że w zimie również coś zorganizujecie.Pozdrawiam, oraz dziękuję jeszcze raz za tak świetną imprezę.Do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

august. @ 20.10.2010 11:30Byłem,impreza świetna.Wiem teraz tylko,ze w z moim doświadczeniem w wojażach alkoholowych nie ma co nawet się mierzyć;]wielkie dzięki Szklarz za powiedzenie gdzie ta impreza była,chociaż dotarcie nie należało do rzeczy łatwych.Również podziękowania należą się komuś kto mnie odwiózł.Mam nadzieję,że nic tam nie nabroiłem,chociaż wczoraj zauważyłem otarcia na boku,więc coś gdzieś musiałem zaliczyć(tak to bywa jak młody chce trzymać tempo;]) mam nadzieję,że w zimie również coś zorganizujecie.Pozdrawiam, oraz dziękuję jeszcze raz za tak świetną imprezę.Do następnego.
Przypuszczam, że otarcia masz po tym przekładańcu jak na lodowisku - niestety bez telemarka ;-)Impreza naprawdę fajna - pozytywne zakończenie sezonu - DZIĘKI !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper_Tango4 @ 20.10.2010 16:04Przypuszczam, że otarcia masz po tym przekładańcu jak na lodowisku - niestety bez telemarka ;-)Impreza naprawdę fajna - pozytywne zakończenie sezonu - DZIĘKI !!
Pamietam,tylko ten przekładaniec był na zewnątrz,czy w środku? Dzięki,że przygarnęliście mnie do stolika,naprawdę bawiłem się tam świetnie.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamSzukam chłopaków z którymi wracałem pozlotowo do Zabrza. W tym całym pośpiechu zapomniałem pozbierać na Was namiary ;)Wylądowaliśmy w garażu jednego z nich i podziwialiśmy maszynki tam stojące :D Dla przypomnienia odbyła się tam sesja zdjęciowa na crossie ;)Roman (dumny :) właściciel (czerwonej :) Hondy CBR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.