Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

J&K MOTOCYKLE - Katowice Siemianowicka


Vader alias Toitoi

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to zastanawia, szczególnie zarzuty ŁysegoGSF600, który wytoczył dość ciężką artylerię, niestety nie napisał co i jak dalej wynikło, bo ja na jego miejscu tak bym sprawy nie zostawił. Szkoda też, że serwis nie może/nie chce się do tego odnieść, a pewnie pomogłoby wyjaśnić sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze też nie wiem skąd te opinie, robiłem przeglądy u chłopaków, wymiane napędu, oleje filtry takie tam bajery i zawsze wszystko było git, wraz z radą (opinią), co należało by jeszcze zrobić co może poczekać itp. Dodatkowo oddałem całość do malowania u nich i jestem zadowolony zarówno z efektu jak i ceny (choć akurat malowania oni nie wykonują tylko zaprzyjaźniony ktoś). Inna sprawa że może każdy oczekuje czegoś innego, np noszenia na rękach za to że oddał do danego zakładu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Rozwiazanie wygladalo tak: motor zrobilem w autoryzowanym serwisie, na nowo regulacja oraz synchronizacja bo tez nie byla prawidlowo zrobiona. Zadzwonilem do owego serwisu i krotko mowiac panowie mnie olali. Po przedstawieniu faktu ich pracy poprostu sie rozlaczyl. Zadzwonilem kolejny raz i pan powiedzial ze moge motor przywiezdz i wszystko poprawia. Gdzie motor juz byl robiony. Moja opine przedstawilem WAM i sami podejmijcie decyzje. Kupe kilometrow przejechalem do J&K aby miec dobrze zrobione i sie rozczarowalem. Sprawe konsultowalem z Rzecznikiem Praw Konsumenta ktory oznajmil ze moze zadac jednie powtornego prawidlowego wykonania uslugi. Nie wybralem tej opcji poniewaz obawialem sie jeszcze gorszych efektow poza tym motor byl juz w trakcie POPRAWY PARTANINY. To tyle. POZDRAWIAM

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja również polecam J&K MOTOCYKLE zabrali moją yamaszke fzs6 fazer co wcześniej panowie z ap moto (było pisane na forum) się męczyli, powymieniali potrzebnie/ niepotrzebnie części a i tak nie zostało naprawione jak trzeba a tu proszę panowie z J&K zabrali zrobili sprawdzili i  problem z ładowaniem minął, do tego naprawili blokadę stacyjki o której tez była mowa na forum, jak dla mnie bomba - polecam, cena również przystępna jak na tyle grzebania sprawdzania i doczekanie gdzie tkwi problem, ja na pewno będę się serwisować i polecać, czuje ze się nie zawiodę. GORĄCO POLECAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.

NIE polecam. 

Czerwiec 2016: Ogolnie silnik mial dlawienie zawsze przy tej samej predkosci obrotowej. Serwis zaproponowal: regulacja gaznikow + zawory + f.paliwa. Koszt 480PLN.  Po kilku wizytach niby zrobili, ale: dlawienie powracalo po 2, 3 dniach; przy predkosci ponad 80km/h moto tracil moc i nie ciagnal jak do tej pory sprzed regulacji. 

Dlawienie sam wyczailem po kilkunastu razach dogladania/regulowania mieszanka (wg. zalecen mechanikow): okazalo sie, ze spada filtr powietrza z kielicha kolektora ssacego i silnik ciagnie lewe powietrze. Problem spadku mocy ponad 80km/h niestety pozostal.

Wczoraj odebralem moto z innego serwisu. Okazalo sie ze: gazniki rozsynchonizowane, dwie swieczki maja przebicie i O ZGROZO: w kolektorze ssacym zamontowana jest zwezka z gumowego weza o grubosci scianki 8 mm!!! Szkoda, ze nie zrobilem zdjecia. Albo goscie to wsadzili, albo tacy fachowcy, ze tego nie zauwazyli. Porazka na calej linii. 

Od wczoraj znow jest przyjemnosc z jazdy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.