Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki GSXR K3 1000


Br00s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się z prośbą do użytkowników Suzuki GSXR K3 1000 o podzielenie się ze mną informacjami na temat tego modelu. Lichałbym się dowiedzieć jakie jest spalanie na trasie do 130km/h i jakie przy ostrzejszej jeździe. Czy przy zwroście 178 wygodnie się siedzi i czy bardzo wyrywa na koło. Mam doświadczenie małe bo małe ale zawsze jakies przez rok posiadałem i jeździłem na yamaha fazer z 2002r po roku zmieniłem na yamaha R6 i użytkowałem ją przez 2 sezony. I ostatnie pytanie czy nadaje sie na litrówke ;)? Z góry dzieki za odpowiedź i pozdrawiam Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w tym roczniku nie dostaniesz lepszego motocykla. Spalanie ok 5,5 l w trasie non stop 200 km/h, na kole jeździ bajecznie, żadnych wad, ja mam podobny wzrost i wydaje mi się jakby był skrojony podemnie. A czy sie nadajesz na litra? To musisz sam ocenić. Mam go 3 lata i jeszcze troche pewnie ze mną zostanie, bo stan igiełka. Ogólnie polecam ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MiloszRR @ 13.10.2010 13:18Spalanie ok 5,5 l w trasie non stop 200 km/h
Masakra, mi nigdy nie spalił mniej jak 6,8. Ale generalnie mogę się podpisać pod tymi pochwałami. Ja mam 181 cm wzrostu, więc przy 178 też da radę bez problemu. Osobiście temu motocyklowi nie mogę nic zarzucić. Super uniwersalny, jak dla mnie wygodny, nawet dłuższe trasy nie męczą. Chcesz to zapier***asz, nie chcesz to pykasz sobie turystycznie. Ogólnie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam.przyłącze sie do wątkumianowicie mam na oku 2 moto i chce sie zapytaćzna ktoś może to moto:http://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-1000-k3-4-i1379912708.htmllubhttp://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-1000-k3-piekny-oryginal-i1366826699.htmlbo nie wiem czy jest sens jechac prawie 300km na darmopilne!!!!! Post edytowany: 25.12.2010 15:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.