Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza Integracyjna FORUMOEICZÓW


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

giemul @ 12.11.2010 02:01a co wy chcecie integrować ?? Całe to forum by się zmieściło z imprezą do mojej piwnicy a jeszcze by zostało miejsce dla smakoszy z parku , jakby się chcieli podłączyć .
;-))))Znaczy zapraszasz nas czy jak?Piwnica też jest ok,hahaha,ale ględy z was..jeden chce robić pielgrzymkę,drugi imprezę z parkowymi menelami,hahaha,macie po 80 lat czy co?haha :( pozdro, jesteście zabawni:)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwowarek, banita i cala 3,14 i 80km - Może by tak stary Mirów??----------Gwiazdeczka- dołączysz?? No i może ekipa Opole (Justyna z całą sforą by dołączyła...----------A Mirów dlatego że to tak po środku między Katowicami a nami czyli Czewa i Opole... hehe A po Tym pierwszym spotkaniu wyszło na to ze tam jest co i jak zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pirat1984 @ 05.11.2010 19:47Widzicie sami że jak coś zorganizować to tragedia....Gwiazdeczko ale coś się wymyśli...:) obiecuje...
A tam tragedia :) synek przesadzasz :) ja np. z koleżanką organizuję 2 edycje imprezy charytatywnej pt. "MOTOŚNIEŻKA". Dla mnie nie ma problemu to czy tamto zrobić :) tylko trzeba powiedzieć co chcecie :)A propo do postu o wypad w góry. Jakbyście chcieli coś w górach to mogę popytać jak stoją domki w Wiśle lub Ustroniu (ale to chyba na wiosnę, bo teraz nie ma sensu robić) :) teraz to spotkać się i poznać, a knajp motocyklowych jest pełno :) RR w Tychach, Korba i City Rock (w tej knajpie by na pewno nie było problemu z ciepłym jedzonkiem, całkiem w miarę jest) w Katowicach itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka @ 16.11.2010 14:17pirat1984 @ 05.11.2010 19:47Widzicie sami że jak coś zorganizować to tragedia....Gwiazdeczko ale coś się wymyśli...:) obiecuje...A tam tragedia :) synek przesadzasz :) ja np. z koleżanką organizuję 2 edycje imprezy charytatywnej pt. "MOTOŚNIEŻKA". Dla mnie nie ma problemu to czy tamto zrobić :) tylko trzeba powiedzieć co chcecie :)A propo do postu o wypad w góry. Jakbyście chcieli coś w górach to mogę popytać jak stoją domki w Wiśle lub Ustroniu (ale to chyba na wiosnę, bo teraz nie ma sensu robić) :) teraz to spotkać się i poznać, a knajp motocyklowych jest pełno :) RR w Tychach, Korba i City Rock (w tej knajpie by na pewno nie było problemu z ciepłym jedzonkiem, całkiem w miarę jest) w Katowicach itp.
Haha..no chociaż my kobiety mamy jeszcze trochę spontanu i chęci!Pozdro wielkie!!!----------
pirat1984 @ 14.11.2010 11:02Piwowarek, banita i cala 3,14 i 80km - Może by tak stary Mirów??----------Gwiazdeczka- dołączysz?? No i może ekipa Opole (Justyna z całą sforą by dołączyła...----------A Mirów dlatego że to tak po środku między Katowicami a nami czyli Czewa i Opole... hehe A po Tym pierwszym spotkaniu wyszło na to ze tam jest co i jak zrobić...
No pewnie że Gwiazdeczka dołączy;)))Jeśli tylko uda nam się zorganizować imprezkę nie ważne gdzie,będę;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pirat1984 @ 14.11.2010 11:02Piwowarek, banita i cala 3,14 i 80km - Może by tak stary Mirów??----------Gwiazdeczka- dołączysz?? No i może ekipa Opole (Justyna z całą sforą by dołączyła...----------A Mirów dlatego że to tak po środku między Katowicami a nami czyli Czewa i Opole... hehe A po Tym pierwszym spotkaniu wyszło na to ze tam jest co i jak zrobić...
Grupa ...3,14 i reszta w ostatni weekend się integrowała dość intensywnie (od piątku do niedzieli). Mimo zmęczenia materiału będziemy w stanie przyjechać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich z miast Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk" - Przeslijcie to wszystkim swoim znajomym : "Przekaz wszyskim ,że Forum juz nie ma ... Ja wysyłam cos takiego - to tylko info:)Pozdro i powodzenia w Akcjach Mikołajkowych:):): www.motocykle.slask.pl/ nie istnieje - odsyłam z tematem naszej Śląskiej Akcji./topics49/trzecia-edycja-akcji-mikoalaje-na-moto-aslaask-vt965.htm Pozdro :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.